2733
2739
این یعنی اینکه رشته تجربی مناسبت نیست بنظرم از اینجا به بعد برو انسانی یا هنرستان

انسانی واقعا علاقه ندارم

هنر هم اگه میخواستم درس نمیخوندم ک

امسال رو اشتباه کردم چون مجازی بود درس او تلنبار شده بودن نخوندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم تجربی نرو . من خودم رشته ام تجربیه و میگم به همه اگه واقعا علاقه قلبی بهش دارین . در موردش ...

🥺🥺

من زیستو زیاد دوست ندارم ولی با این حال تجربی زدم نمیدونم چی بشه

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
2728
2740
سلام  ممنون ❤️🌬️ ای جان مبارکه 😍 چ مدرسه ایی؟

مرسی سلامت باشی❤😍

مدرسه م هییت امناییه معمولیه 

ولی اگه از تجربی خوشم نیومد دهم عوضش میکنم میرم ریاضی

🥺🥺 من زیستو زیاد دوست ندارم ولی با این حال تجربی زدم نمیدونم چی بشه

اشتباه کردی گلی باید ریاضی فیزیک میزدی اگه شیمی و فیزیک و ریاضی رو دوست داری.

چون زیست پایه و اساسه چیزی نیست که ازش گذشت و سر سری خوند . وسطش خسته میشی اذیتت میکنه وقتی درسی رو دوست نداشته  باشی فردا هم از شغلت لذت نمیبری

انشاالله موفق باشی دیگه مزیت ۴تا بچه یکیش همینه که نمیتونی زیاد خرج کنی🙁🙁☹

سارا من حدس میزنم کدوم شهرستانی و کدوم مدرسه ثبت نام کردی

فک کنم مدرسه ع... باشی،درسته؟

دختر داییم دوسال اونجا طرح بود،کیفیت کادر آموزشی خوبه،ولی می‌گفت دخترا تو فاز ازدواج هستند

شما از همین فاز ازدواج ببریش تو فاز درس اوکی میشه

دروغ چرا نخونده بودم ایتا یا روبیکا داری ک اونجا باهام کار کنی

عزیزدلم من میتونم فقط بهت مشاوره بدم چون خودمم دارم درس میخونم برای نمونه اگه خواستی از وات چیزایی که مشکل داشتی بهت میگم 

اما ریاضی برو از شاد اونجا عالی توضیح میده تو ۴ روز میتونی همه فصلارو تموم کنی من خودم از شاد پیشرفتم 

تمام امتحاناتم ۲۰ شدم 

برای علوم بازم برای فصلای فیزیک برو از شاد نگاه کن من چندتا جزوه دارم عالیه بعد عکسش رو برات میفرستم بقیه فصلا هم خوندنیه بعد برای امتحان شهریور سوالارو اسون میدن فقط به شرطی که خونده باشی

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
اشتباه کردی گلی باید ریاضی فیزیک میزدی اگه شیمی و فیزیک و ریاضی رو دوست داری. چون زیست پایه و اساسه ...

نمیدونم . درسیه که نه بدم میاد نه خوشم میاد، اخه بیشتر حفظیه 

ولی خب اگه دیدم دهم نمیتونم بخونم عوض میکنم میرم ریاضی