2737
2739
عنوان

بچه ها لطفا برام دعاکنید

240 بازدید | 26 پست

رفتم سنوگرافی بگن بچم سالم و دختره 😍🙏 اسمم فرشتس حتما سرنماز دعام کنید منم قول میدم براتون جبران کنم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

ان شاالله که رفتی سونو بگن همه چی خوبه بچه سالم ان شااالله بسلامتی دنیا بیاد بغلش کنی کلی ذوق کنی خوشحال بشی تورو خدا برای همسر منم که الان تو بیمارستان دعا کنید خوب بشه🙏🙏

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
ان شاالله که رفتی سونو بگن همه چی خوبه بچه سالم ان شااالله بسلامتی دنیا بیاد بغلش کنی کلی ذوق کنی خو ...

چشم عزیزم حتما سرنماز دعاشون میکنم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم حتما سرنماز دعاشون میکنم 

سپاسگذارم دوست عزیز و مهربون لطف میکنی❤🌹🙏

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728
بالاخره جنسیت بچه اتون چی بود؟من گفتم پسره و تضمینی😂

😁پسر 😂

2740
ایکاش حسم واسه زمان ازدواج خودم کار میکرد

شایدم کارمیکنه یکم تمرکز کن 😊

گفتم که من تعیین جنسیتم تضمینیه. تو سایت به بیش از ده نفر گفتم همه درست در اومده. فقط دو موردشون دخت ...

واقعا تضمینیه؟؟؟ حسی میگی یا با عکس و اینا؟ میشه به منم بگی جنسیت نی نیمو؟ عکس سونو ان تی بذارم ؟

2706