2733
2739

مخصوصا مهمان سرزده،مثلا با چای چیا میارین؟شربت چی میارین؟کلا پذیرایی تون چجوریه،میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم.

هی میاریم میخورن

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کلا مهمان برام نمیاد چه برسه سر زده

فقط مامانم و بابام

و خواهرم و شوهرش که پیششون راحتم

ولی مهمون غریبه بیاد

چای میارم

بعد مثلا ناهار

بعدش هم چای و میوه و شیرینی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خب چیا؟با چای چی میاری؟؟؟ شکلات قند کیک

هر چی داشته باشم.مثلا بیسکوییت داشته باشم از قبل میچینم تو ظرف.کیک داشته باشم یا شیرینی هرچی دارم میارم.

بعدش میوه اگه داشته باشم میارم اگه نداشته باشم همیییشه تخمه دارم.چون میگم میوه ک همیشه نیست ولی تخمه تا تموم میشه فوری میخرم .

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

از قبل هماهنگ شده باشه مهمون کلا سنگ تموم میزارم شیرینی تر و خشک شکلات نسکافه چای تابستونا شربت بعداز ظهرا نسکافه با همشونم شیرینی و اینا یعنی شیرینی و شکلات کلا روی میز هستش.اجیل غذا دومدل با پیش غذا دسر ژله دورنگ با بستنی.میوه هرچیزی ک مخصوص اون فصل باشه کلا سنگ تموم میزارم بازی و سرگرمیم ک هست ک حستبی خوش بگذره.مهمان سرزده باشه غذا از بیرون میگیرم و سریع ژله بستنی درست میکنم دوساعت کمتر میبنده میوه ما یخچالمون همیشه خست همینطور شکلاتو بیسکوییت و اینا با همونا پذیرایی میکنم ازشون

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2738

اولا با شربت یا بستنی یا ژله اگه تابستون باشه 

اگه زمستون با شیر نسکافه یا قهوه یا شیر کاکائو پذیرایی میکنیم 

یه کم بعد میوه و تنقلاتی که تو خونه باشه مثل تخمه یا آجیل یا انواع برگه ها ( اگه کیک یا شرینی یا شکلات داشته باشم این قسمت رو نمیکنم )

در نهایت هم چای با اگه باشه شیرینی یا کیک یا سوهان یا شکلات 

اگه نباشه با خرما یا قند 

اگه سرزده نیان و از قبل اطلاع بدن

میتونم یه عصرونه ریز هم براشون بیام 

مثل الویه یا سالاد ماکارانی یا چمیدونم آش رشته ای یا اگه داشته باشم و مهمون خودمونی باشه یکم جگری 

یا اصلا اگه موادش رو داشته باشم یه نون پنیر سبزی گردویی چیزی

شربت ‌و ‌‌میوه یا کیک خونگی داشته باشم باچایی

اگه برای نهار یا شام بمونن غذا از بیرون 

ولی میوه و شربت و‌چایی 

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
اولا با شربت یا بستنی یا ژله اگه تابستون باشه  اگه زمستون با شیر نسکافه یا قهوه یا شیر کاکائو ...

عالییییی بود با اجازه ات شات گرفتم داشته باشم

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍