2733
2739
عنوان

خاویار.مصرف خاویارتون در ماه چقدره بچه ها?😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 215 پست
آره بخدا یکی میگفت من تو ماکارونی ۱کیلو گوشت میریزم

شاید برای بیست نفر میپخته

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ترازوش خراب بوده  

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

واقعا چرا مصرف خاويار نشونه پولدار بودنه خوب خاويار كه از زعفرون گرونتر نيست ماها هممون تو خونه هامون زعفرون مصرف داريم چرا مصرف زعفرون نشونه لاكچري بودن نيست 

حالا اگر ما خاويار مصرف ميكرديم زعفرون نداشتيم مصرف زعفرون نشونه لاكچري بودن بود

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

عجبا.. 

من یه بسته چرخ کرده رو سه چهار بارش میکنم والا بخاطر گرونی

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2740
اون اشپل ماهی بوده کنار غذا به عنوان مزه میارن منم نمیتونم بخورم یاد این میفتم تخم ماهین😝😑 ولی اقو ...

اره اشپل بوداسمش يادم رفته بود 

اما دفعه دوم خاوياربودبايه بسته بندي طلايي فوق العاده شيك اما طعم همون اشپل رو ميداد دقيقا طعم ماهي خام 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم باردار بودم شوهرم رویال ژل ملکه همش میخرید از این قوطی یه گرمی ها یاد اون افتادم

ژل رویال نمیدونم نه خوردم نه دیدم ولی این خاویار بود مشکی هم بود نمیدونم چطور میخورن چطور دلشون میکشه🤕

واقعا چرا مصرف خاويار نشونه پولدار بودنه خوب خاويار كه از زعفرون گرونتر نيست ماها هممون تو خونه هامو ...

زعفرون تو ایران هست 

خاویار اگه بذارن صادر بشه

غیر از از ما بهترون کسی  نمیبینش که بخواد بخره

واقعا چرا مصرف خاويار نشونه پولدار بودنه خوب خاويار كه از زعفرون گرونتر نيست ماها هممون تو خونه هامو ...

من فوق العاده لاکچری هستم خیلی خیلی 

چون خیلی زعفرون میخورم 

مرسی که منو آگاه کردی که تا این حد لاکچری هستم 

ماچ ماچ

جواب ابلهان خاموشیست

کاری به خاویار ندارم .دنبال شو دادنم نیستم این یه فان بود عزیزم که بخندیم باهم.

تاپیک پسته خیلی از دیشب رو مخمه.

مردم نون شبشون جیره ای شده .شوهرمم وضعش خدا رو شکر خوبه .ولی تو این شرایط تو آبم من قناعت میکنم

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2706