2737
2734
عنوان

خانومای باردار درمورد امپول انداسترون لطفا بیاین برای تهوع شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 37 پست
ن بابا بعضیا تا روز زایمان عوق میزنن فک کنم من ازونام ان شاالله ک تو خوب بشی

انشالله  و انشالله شماهم  من ک حون ندارم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی علایم اساسیش همون درد سینه و شکمه 

من ۳ ماه اقدامم دیروز موعدم بود ک نشدم از دیروز فقط سینه هام درد میکنه هیچ‌علائم دیگه ای ندارم یعنی ممکنه باردار شده باشم ؟؟؟؟آخه بارداری اولم از روز موعدم درد پریود داشتم و کلی ترشح ک همش فک میکردم پریوده و هی خودمو چک میکردم ولی الان نه

2731
واقعا امیدی هست ؟من   از هفته ۶  دیگ  می مردم و زنده میشدم حتی راهی بیمارستان شدم&nbs ...

من از ۵هفتگی تا ۱۵

اره بعد سه ماه خوب میشی من الان خیلی بهترم ولی بعضی وقتا مجبور میشم ی متوکلومیپرامید بخورم ک خابمو بشدت زیاد کرده و این بده

2740

ضررنداره ولی تاثیرچندانی رومن نداشت شربت اندوسترون بچه یاهمون اندامین بهتره

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

منم گلاب ب روت الان کلی بالا آوردم مث جنازه افتادم ...و فقط قرص دمیترون دکتر بهم داده 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
منم ویار شدید امپولاش بیشتر از یک ساعت اثر نداشت روم خیلی افتضاح بودم س هفته دیگ تحمل کنی خیلی یهویی ...

کلا هفته۱۶ ب بعد بهو حالت تهوع قطع میشه ی روز بیدار میشی میبینی چقد حالت خوبه😃این حال خوب تاآخر ماه ششم ادامه داره و باز از ماه هفتم دردسرا شروع میشه،سنگینی،تنگی نفس،کمردرد

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

من ۱۶ هفته ام تهوع و استفراغ

دکترم دمیترون داد خیلی خوب بود

ولی باعث یبوستم شد منم قطع ش کردم

الانم با تهوع ترجیح میدم زندگی مسالمت آمیزی داشته باشم تا یبوست باشم😑

البته دکترم گفت برای یبوست شربت mom بگیر دیگه من نگرفتم گفتم طبیعی خوب بشم بهتره😐

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

وای دوران بارداریم یادم اومد...تا ۴ ماه ۲۴ ساعته حالت تهوع شدید داشتم

‏زبان فارسی خیلی جالبه. هم سکوت علامت رضاست هم جواب ابلهان خاموشیست تازه آخرین سنگرم سکوته با اینحال سکوت سرشار از ناگفته هاست.خودت ببین دیگه😂
منم گلاب ب روت الان کلی بالا آوردم مث جنازه افتادم ...و فقط قرص دمیترون دکتر بهم داده 

شکلات زنجبیلی بگیر با بخور

خود زنجبیل تازه هم ی تکیه بنداز تو چاییت و بخور تا۵،۶ساعت حالت تهوعتو کم میکنه

من با همین زنجبیل تونستم حالت تهوعمو تحمل کنم

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2706