2737
2734
عنوان

وزن بچه

62 بازدید | 9 پست

سلام مامانا وقتتون بخیر

دخترم ۱ سالشه بردم برای واکسن گفت خیلی وزنش کمه

اصلا مثل قبل فرنی اینا نمیخوره

میشه بگین چی بهش بدم هم برای وزنش هم قدش

خیلی استرس گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صبحانه زرده تخم مرغ یه کم کره بمال،یه پیاز کوچولو رو تفت بده بعد سینه مرغ که از قبل تو فریزر بوده رنده کن بریز تو پیاز داغ  سرخش کن بعد آب بریز وقتی جوش اومد خورده برنج بریز توش وقتی خوب پخته شد و بهش بده باید یه کم رقیق باشه،آب قلم بریز تو غذاش 

شیر برنج بده بهش ،سوپ درست کن براش با پشت قاشق له کن بهش بده ،مرغ کباب کن ریش ریش کن براش بزار جلوش خودش بخوره ،اصلا زورش نکن بزار خودش بخوره با لذت بخوره چاق میشه نه با زور

صبحانه زرده تخم مرغ یه کم کره بمال،یه پیاز کوچولو رو تفت بده بعد سینه مرغ که از قبل تو فریزر بوده رن ...

اين چه دستور غذاي سمي بود

خودت ميتوني اين قاطي پلو رو بخوري؟

بچه يكساله غذاي سفره ميخوره با شير و فرني و پوره و اينجور چيزا

ذائقه بجه ها هم فرق ميكنن ولي اينو به هر بچه اي بدي كلا از غذا مي افته

2738
اين چه دستور غذاي سمي بود خودت ميتوني اين قاطي پلو رو بخوري؟ بچه يكساله غذاي سفره ميخوره با شير و ...

چی میگی واسه خودت؟ قاطی پاتی چیه؟گفتم مرغ رنده شده رو با پیاز سرخ کن بعد آب بریز جوش اومد برنج بریز توش کجاش قاتی پاتیه؟ من دوتا بچه بزرگ کردم مثلا

اين چه دستور غذاي سمي بود خودت ميتوني اين قاطي پلو رو بخوري؟ بچه يكساله غذاي سفره ميخوره با شير و ...

گفتم واسه صبحانه زرده تخم مرغ بده واسه وزن خوبه بعد ویرگول گذاشتم پیاز و خوب تفت بده مرغ رنده شده بریز توش سرخ شد آب بریز جوش اومد برنج بریز الان کجاش قاطی پلوه واقعا؟؟‌‌‌