2733
2734
عنوان

دوستان من به دختر داییم چی بگم

778 بازدید | 38 پست

دختر داییم بارداری اولش دوقلو بود یه پسر و یه دختر بعد اونم دوباره حامله شد و الان سه تا بچه داره بچه هاش سه ساله و یک ساله هستن الان ناخواسته دوباره حامله شده و می خواد سقط کنه متاسفانه دیر هم متوجه شده و الان هفته 7 هستش

زن داییم زنگ زده که قانعش کنم سقط نکنه از طرفی می گه اگه شوهرش بفهمه که سقط کرده  طلاقش میده

22 سالشه و خونه دار وضع مالیشون هم متوسطه 

من بهش چی بگم تا قانع بشه طفلی خیلی داغونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۲۲ سالشه ۳ تا بچه داره ؟ تا اینجای جوونیش عمرش و تلف کرده واسه بچه بزار ازینجا به بعد یکم مالِ خودش باشه 

شوهرش و قانع کنید بچه رو بندازن 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
2738

نظر من اینه که شما کلا دخالت نکن😐بذار خودشو و شوهرش راجع مسائل زندگی شخصیشون تصمیم بگیرن...نهایت کاری که میتونی بکنی اینه که بهش بگی با شوهرش درمیون بذاره تا باشوهرش همفکری کنن و تصمیم بگیرن

من جات بودم قانعش نمیکردم  وثت بچه داری و سختیاش هر چی فحشه میده بتو  خداییشم سخته بچه ه ...

وسط

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706