2737
2734
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23229 بازدید | 1378 پست
😼💜😍 چرا میخوایی لغو کاربری بزنی 😿💔! فقط تو موندی کِی برمی‌گردی ؟ 💔😿

سارینا نشد لینکشو بزارم 

عنوانش:چجوری یه کاری کنیم که نی نی سایت.....

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
قضیش مفصله سارینا جونم🥲 الان لینک اون تاپیکی که توش توضیح دادم چرا میخوام برم رو میزارم ۱ بعد از ...

باشه عزیز دلم 😁💜ولی زودی بیا 🥺😿💜

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارینا نشد لینکشو بزارم  عنوانش:چجوری یه کاری کنیم که نی نی سایت.....

آها خوندمش 😀💜

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2728

ن میگم برگرد ن میگم اینجا خوبه بی تو ،ن میگم ول کن واسه من که زندگیتو،ن میگم قلبم نمیتپه  بی تو ،می تپه اما خب ی چیز دیگ ای تو....

عشق مثله ی اهنگ رو تکرار،ی جای مشت رو دیوار مونده باهام ،تنهاییمو  بی تو بغل میکنم،بغضمو  حل میکنم تو گریه هام ...
باشه عزیز دلم 😁💜ولی زودی بیا 🥺😿💜

حتمااااا زودی میام 

عضو شدم تگت میکنم💜

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
حتمااااا زودی میام  عضو شدم تگت میکنم💜

مرسییی 😍💜

2740

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن 

من از پروانه ها بودن ولی بالی از من 

عجب دریای سحرامیزیه غمای عالم عجب بغض گرونی من خودم سرمایه دارم🙃🙃🙃🙃

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀

می‌باره دلم امشب از دوریه تو...

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ای که بی تو خودمو تک و تنها میبینم....هر جا که پا میذارم تو رو اونجا میبینم❤

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡