2737
2739
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23229 بازدید | 1378 پست
هر چی از خواننده هارو اهنگاشونو گوش دادم بازم هیچی مثل شادمهر نمیشه😁ترانه هاش همیشه بامفهوم و قابل ...

گوگل میاره با یه کپی پیست 😂 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب من مربوط نمیش هیچی

صحيح  همین دنیا دیگه خدا هیشکیو به کسی محتاج نکنه😐🙄  اخرش به من مربوط نیس

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 

نات تو دی 😎⁦🤟🏻⁩

@عسسسسسسسسسسسسسلللللل   😼💜

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2731
من رو هیشکی قفل نبودم اگرم قفل میشدم بازش میکرد تا قفل نمونه چرا اينجوری فک میکنی چه  گذشته ای ...

مال تو گم شده یعنی با این همه غرور عاشق بودین

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
صحيح  همین دنیا دیگه خدا هیشکیو به کسی محتاج نکنه😐🙄  اخرش به من مربوط نیس

باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
اوووووو😁💜😎

😼💜😍

چرا میخوایی لغو کاربری بزنی 😿💔! فقط تو موندی

کِی برمی‌گردی ؟ 💔😿

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
😼💜😍 چرا میخوایی لغو کاربری بزنی 😿💔! فقط تو موندی کِی برمی‌گردی ؟ 💔😿

قضیش مفصله سارینا جونم🥲

الان لینک اون تاپیکی که توش توضیح دادم چرا میخوام برم رو میزارم

۱ ساعت بعد از لغو کاربریم دوباره عضو میشم😁

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤