2752
2734
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23247 بازدید | 1378 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چقدر عصبی واوو😂😂 ژینا گل من  گل منشم جز اسمته یا نه

خیلی بی مزع بود 

ن خیر نیس

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خاطرات شمال محاله یادم بره 😐

شمال واقعا جای باحالیه ی دوست ناب داسته باشه اونجا یه آشنا خیلی بهتره چون من رفتم هرچی غریبه نباشی بهتره 😐😐😐

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 

لو اقلک آنی بحبک الحب شویه علیک لو ثانیه آنا ابعدک عنک برجع مشتاق علیک ضمینی خلیک ویایه ذوبنی و ذوب بهوایه تعال نعیش اجمل ایام

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
شمال واقعا جای باحالیه ی دوست ناب داسته باشه اونجا یه آشنا خیلی بهتره چون من رفتم هرچی غریبه نباشی ب ...

من شمالیم😐

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
خیلی بی مزع بود  ن خیر نیس

حالا با مزه اش بلدنبودم دیگه ببخش

اهان میگم جز اسمتون نیس

حالا چرا اینقد عصبتون خرابه و زود قاطی می کنید 

کشتیاتون کجا غرق شده ژینا خانوم سنی ام ندار ی که بگم بزرگی انچنان 1 سال تفاوت

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
لو اقلک آنی بحبک الحب شویه علیک لو ثانیه آنا ابعدک عنک برجع مشتاق علیک ضمینی خلیک ویایه ذوبنی و ذوب ...

سلام عزیزم.

چه اسم قشنگی دارین، من عاشق اسمای عربی ام😍

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
حالا با مزه اش بلدنبودم دیگه ببخش اهان میگم جز اسمتون نیس حالا چرا اینقد عصبتون خرابه و زود قاطی م ...

پوف 

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سلام عزیزم. چه اسم قشنگی دارین، من عاشق اسمای عربی ام😍

واقعا عزیزم  😍🙈🙈 ممنونم عزیزم هر اسم عربی شیک میخوای بهت معرفی میکنم

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2706