2733
2734
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23235 بازدید | 1378 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی خواستم بپرسم ولی خجالت کشیدم،🙊🙊🙊 خیلی دوس دارم برا بچه های آیندم یه همچین اسمایی بذارم واق ...

بازم هستن  

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2731
نخون لعنتی 😭😭  اسم خواننده ش چیه ؟ من فقط گوش میکردم هیچوقت نفهمیدم خواننده ش کیه؟!!!!!!!!!! ...

ممحسن یاحقی  وقتی این آهنگ گوش میدی واقعا احساس میکنی یکی عاشقته 😂😂 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بهت قول میدم سخت نیست لا اقل برای تو راحت باااش دورم از تو و دنیای تو راحت باش هیچکس نمیاد جای تو😍😍

خدایا بی تو در هر جای این دنیا اسیر غربتم. دوستای قشنگم اگه شبا راحت خوابتون نمیبره و فکر دارین  و آشفته این وقتی میرین تو رختخواب سه بار سوره ی توحید رو بخونید و بعد معجزش رو ببینید.❤❤❤

میدونی حالم این روزا بدتر از همه است  اخه هرکی رسید لد ساده ی من رو شکست قول بده که تو از پیشم نری واسه من دیگه عاشقی جاده یک طرفه است

خدایا بی تو در هر جای این دنیا اسیر غربتم. دوستای قشنگم اگه شبا راحت خوابتون نمیبره و فکر دارین  و آشفته این وقتی میرین تو رختخواب سه بار سوره ی توحید رو بخونید و بعد معجزش رو ببینید.❤❤❤

میگی به دوریم عادت کردی رفتی راحت کندی از منو همه خاطرات من داره حالم بهم میخوره از این حالی که دارم...

من اگه بارون بشم میبارم برات اگه بشم آسمون آبیه هوات اخ که اگه تب کنی میمیرم برات عزیزم...

میچکه قطره های بارون رو صورتم آروم این نبود قانونمون دستای یادگاری جا موند تو قلبم که جات بود ...

از خواننده های مورد علاقه من حالا بازم هست حال ندارم تایپ کنم🙂😁

هستی ام را به آتش کشیدی سوختم ندیدی ندیدی

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
اینم اسمهای  عربی البته من بخشی از اونا رو میگم Haifa  ( ایناس) یعنی دختری که باهاش ان ...

ریهام😍😍😍 عالی بود، فوق العاده ان. خیلیا میگن از اسم عربی بدمون میاد ولی نمیدونن خیلی از اسمایی که رو بچه هاشون گذاشتن عربیه. مثلا تبسم، لنا، و ....

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
2706