2737
2739
عنوان

بدون اینکه اسم خاننده مورد علاقتو بگی با یه بیت معرفیش کن😌

| مشاهده متن کامل بحث + 23235 بازدید | 1378 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا دیگه قربونم بری خانوم وزیری 😂😂ی وری توی،ک*و*ن*م*.بری خانوم وزیری 😂😂😂

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
2731

اون روزو میبینم بگردی دنبالم_بپرسی از همه هنوز دوست دارم❤

برای چی جواب میدی قربونت؟چی رو میخوای قانع کنی؟کی رو میخوای راضی کنی؟ این مردم از خداشون ناراضی‌ان...از زندگیشون ناراضی آن...حالا تو میخوای اینارو توضیح بدی،راضی کنی؟ بعد به تو میگن تو یه جای دیگه هم بد بودی!بگید بیست جای دیگه هم بد بودم...شما تازه از یه بدی من خبر دارید؟من پر بدی ام...برای چی دفاع میکنید؟ما تاکی میخوایم این بازی رو بگذاریم؟چرا ما می‌ایستیم تو پیستی که مردم مشت بزنن می‌افتیم به بدبختی بلند میشیم دوباره بزنن باز دوباره بلند بشیم!این هنره؟!

ازم دور شین راجبش نگین 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2740

صدای راه رفتن تو واسه خونه لازم

دستات حس میده بم 

داری چ حسی بهم

من رو تو حساب کردم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
خودم برا پسر از اسمای اَرکان و فواد خیلی خوشم میاد، برا دختر هم اونروز اینجا شنیدم گفتن هیفا، خیلی ...

اینم اسمهای  عربی البته من بخشی از اونا رو میگم

Haifa  ( ایناس) یعنی دختری که باهاش انس میگیرن و کنارش احساس راحتی میکنن  (ریماس)  اسم دری از درهای کعبه و آب الماس و ترکیب آهو و الماس یعنی جواهرات با ارزش  ( احلام) یعنی خوابها و رویاها (  ابتسام  ) یعنی لبخند ها (لیالی )  یعنی شبها  (افراح ) یعنی خوشحالی و خوشبختی ها  (ملایین )  یعنی ملیونها ارزش دارد ( زینب ) یعنی زیبایی پدر( شروق  یا اشراق)  یعنی افتاب مشرق  (آمال) یعنی آرزو ها (امل amal) یعنی آرزو (غزل) یعنی حرفهای عاشقانه یا شعر عاشقانه  (غزال ) آهو (عاطفه یا عواطف)  یعنی محبت (نور یا نورا ) یعنی نور  (جنان janan ) یعنی بهشت  (جانا یا جنه jana ) بهشت  و. (ریتاج)  قفل کعبه و (ریهام)  (رغد raghad ) یعنی خواب آرامش 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
کنار هر قطره ی اشکم هزار تا خاطره دفنه ....

اآنقدر خاطره داری که گویی قد یک قرنه  محسن 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2706