2737
2739
عنوان

هفته پنج بارداری تو رو قران بیایین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 62 پست
ترو خدا این کاری که گفتم و بکن تا فردا استراحت کن فردا اونو بخور بعد حتما هم دکتر برو ولی مطمن باش خ ...

خدا عز زبونت بشنوه خوابیدم الان بلند نمیشم

چی بخورم عزیزم نشاسته با اب خنک

تاچقد لک و خونریزی داشتی دردم داشتی من کمرم درد میکنه و واژنم سیخ میکشه

عزیزم حدود یه هفته شد کم کم لک بود اون آخر ها رده های خون شد،بله درد هم داشتم،درد پریودی زیر دلم باسنم معده همه حام درد میکرد فقط استراحت کامل کردم و به خوردم و سوره یاسین میخوندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی گریه کردم دلم شکست

عزیزدلم اثلا نگران نباش،من تازه سونو رفتم ببینم قلب تشکیل شده یانه؟سونو بهم گفت جنین اصلا نیست،فقط کیسه زرده و اینا هست،هفته پنجم ششم هم بودم،دیگه اومدم خونه ریلکس کردم خوابیدم و با گوشیم سرگرم شدم،دیدم لک و اینا هم قطع شده،دیگه سونو هم نرفتم تااااااچهار ماهگی

عزیزم حدود یه هفته شد کم کم لک بود اون آخر ها رده های خون شد،بله درد هم داشتم،درد پریودی زیر دلم باس ...

خداکنه منم خوب شم من شیافت زدم دردم کمتر شده ـوشاکم گذاشتم دیشب تا الان هیچ نیومده ولی دستمال ک میکشم ترشح قهو ه ای

2731
کلا 3 ماه اول رابطه ریسکه  الانم بدون نظر پزشک شیاف نزار به نظرم ببین دکتر چی میگه

فعلا دسترسی ب دکتر ندارم ولی استراحت و شیافت میده دکتر تا بهتر بشم برم دکتر

خداکنه منم خوب شم من شیافت زدم دردم کمتر شده ـوشاکم گذاشتم دیشب تا الان هیچ نیومده ولی دستمال ک میکش ...

مال منم ترشح قهوه ای داشت تازه رده های خونم داخلش میدیدم اون آخر ها،نگران نباش کاملا بخواب واصلا تکون نخور،

2738
شیات مصرف کردی ک قط شد

نه دکتر رفتم گفت در صورت دیدن قلب جنین شیاف بزار که رقتن سونو گفت اصلا جنینی نیست که قلبش باشه،منم گفتم یاشه و بیخیال شدم،اومدم خونه تخت خوابیدم،سوره یاسین میخوندم،استراحت کامل،خود به خود خوب شد،نگران نباش تازه من تا سه ماهگی فک کنم درد هم داشتم

پس منم بیخیال باشم

آره عزیزم هربدنی یه جوره،خواهر ومامانم و حتی زنداداشام میگن تو بارداری اصلا لکه بینی و درد نداشتیم اما من داشتم خلاصه اصلاً نگران نشو و استراحت کامل داشته باش سوره یاسین هم بخون آرام بخش

نه موم زنبور عسل .دو قاشق و بزار تو تابه ذوب که شد تخم مرغ محلی حتما محلی باشه با روغنش نیمرو درست کن بخور که هییچیش نمیشه حتی اگه سوار ماشین بشی .نزدیکی داشته باشی .هم خون ریزی و بند میاره هم بچه رو سر جاش محکم میکنه.خودمم حامله م خودمم خوردم .بخدا دیشب دیر جواب دادین خوابیدم انقد تو فکرتون بودم خوابتون رو دیدم 

نه موم زنبور عسل .دو قاشق و بزار تو تابه ذوب که شد تخم مرغ محلی حتما محلی باشه با روغنش نیمرو درست ک ...

عزیزم عسل ک خیلی گرمه ممکنه سقط بشه مرسی ک تو فکرم بودی

2706