2733
2739
عنوان

برا بچه کلاس اولی کیف چرخدار خوبه یا معمولی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش راحت بودی تو مدرسه؟

اره من چون مسیر طولانی پیاده میومدم خیلی برام خوب بود شیر که میدادن میزاشتم تو کیفم میکشیدم تا خونه ولی بقیه دوستام از کتو کول میوفتادن 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2728
کیف چرخدار مزخرف ترین ساخته ی بشره

ای وای چرا اتفاقا برا من خیلی خوب بود یادش بخیر 😍😍😍

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2740
ای وای چرا اتفاقا برا من خیلی خوب بود یادش بخیر 😍😍😍

وای من کلاس پنجم بودم بابام برای تولدم گرفت، یعنی خونمو کثیف کرد😂 خیلیم بزرگ و چرخای خوبی داشت ولی بخاطر بابام کل سالو استفاده کردم😂🤦🏻‍♀️

نه دختره امروز رفته بودیم سنجش قدش تو برگه نوشته بودن دیدم جالب اینحاست خودم ۱۵۸ ام😁

ماشاالله امسال سنجش روزی که دخترم و بردم دخترا بلند قد بودن

باور کن واسه تکیه کردن، پاهات محکمتر از شونه ی آدماست.
کتک چرا

مامانم مخالف بود بخره من عاشقش بودم اخرش برام خريد كلاس سوم بودم

روز اول مدرسه جشن داشتبم داشتن صندلي جاب جا ميكردن خورد محكم ب كيفم جيبش يكم پاره شد

همون روز اول مدرسه رفتم خونه مامانم ديد و كلي كتكم زد

2706