2733
2739
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104444 بازدید | 949 پست
فقط قهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه جوری گفت من فکرکردم چه کارمهم و تاثیرگذاری می خوادبکنه😐

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چقد تو مظلومی آخه همش 19 سالته برو پی زندگیت 😞

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
2728

خودت همين سبك زندگيو دوست داري ما الكي دعا كنيم معجزه بشه؟

خودت بخودت كمك نكني خدا هم برات كاري نميكنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بمیرم برات استارتر عزیز 😔😔😔😔 من از ته دل وقلبم درکت میکنم چون منم اینچیزارو تو سن خیلی کم خیلی خیلی تجربه کردم و درداشو کشیدم... توروخدا مث من که بچه دارمخودتو پابند نکن اگه بچه نداری زودتر خودتو از دست یه روانی خلاص کن تا نزده یه کاریت نکرده تو همین کتکا و تا آخر عمر برات پشیمونی نساخته 😔

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
2740
جدی 19 سالشه اسی 

آره 

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
آره 

وای به خانوادش اگه بگه فک نکنم بزارن با شوهرش زندگی کنه 

یک بچه رو بزرگ کن مثل دسته گل بده دست یک نره خر 

اینطوری کتکش بزنه وداغونش کنه که آرزوی مرگ کنه

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
2706