2737
2734
عنوان

ازکجا بدونیم شوهرمون معتاده؟😐

502 بازدید | 24 پست

بیاید راه حل بدید از کجا بفهمیم😐 و اینکه یه مردی اگ زیاد میخوابه ینی معتاده؟

یا از خستگی زیادی کارشه

😐

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم. فقط میتونم دعا کنم که همسر هیچکس هیچوقت دچارش نشه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
قبلا خابش کم بوده ؟  مثلا شده چند روز نخابه یهو باز زیاد بخابه

🤦‍♀️ن اخه سرکار اومد رفت پا تلویزون بعد یکساعت گرفت خوایید الا پنج شیش ساعته خوابه

داداش هم‌میگف امروز سرکار هم گرفته خوابیده س ساعتی

🤦‍♀️اخه چون بیشتر وقتا دو شیفت هستن نمیان خونه من خیلی نمیدونم کیا میخوابه کیا نمیخوابه 

2738
شربت آبلیمو ببر بده ،نخورد بدون معتاده .قهوه هم شنیدم نمی‌خورن .

ترشی کلا بدش میاد عاشق شیرینی هست

قهوه هم نسکافه چندباری بهم خوردیم

تغییر رفتار 

پرخاشگر میشن و افسرده 

تغییرخواب

زیاد میخوابن 

و علائم دیگه :خارش بدن ، زیاد از خونه رفتن و پیچوندن 

آبلیمو بده بهش اگر‌نخورد احتمالش هست اعتیاد باشه 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
از تغییر رفتار عمده ترین نشونش اینه که سعی می کنند دروغ بگن تا بتونن به کارشون برسن ساعت خوابشون تغی ...

🤦‍♀️از ی طرف میگم شاید بخاطر کارشه انقدر میخوابه چون کارش سنگینه سخته

🤦‍♀️ن اخه سرکار اومد رفت پا تلویزون بعد یکساعت گرفت خوایید الا پنج شیش ساعته خوابه داداش هم‌میگف ا ...

شغلشون چیه ؟ تو بعضی شغلا اعتیاد زیاده 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
🤦‍♀️ن اخه سرکار اومد رفت پا تلویزون بعد یکساعت گرفت خوایید الا پنج شیش ساعته خوابه داداش هم‌میگف ا ...

باید دقیق بدونی اینجوری که نمیشه الکی تهمت بزنی. بعدم مواد انواع مختلف داره که هر کدوم یک آثار خاص خودش داره و متفاوت ...

توی مسافرت معلوم میشه

اگر معتاد باشه غیبش میزنه و میره جای خلوت برای استعمال

آدم معتاد حالی به حالیه

وقتی نعشه است سرحال و بگو بخنده وقتی خماره عصبی و برج زهرمار

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
2706