2733
2734

نمیدونستم به خانم ها هم میدن 

همسرم استفاده میکرد راضی بود البته قبل ازدواج بعدش همه اش تو پروژه بارداری شیردهی بودیم تا الان  

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره من مصرف کردم خوب بود

توروخدا جدی ریزشتو قطع کرد؟ شما چند وقت مصرف کردی؟دارم دیوونه میشم موهام مثل برگ خزون میریزه، هم دکتر غدد هم پوست و مو جفتشون گفتن فیناستراید، ولی انقدر تو سایت نظرات مختلف دادن ترسیدم

2740
رو خانما اثر نداره تو خود بروشورش دیدم برای خانما معادلش مثل سپیروتون استات خوبه

بارداری گلی  ؟؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
 سلامت باشید😅 بعد که قطع کردن ریزش برنگشت؟

ممنونم

بله ولی کم اخه سالهاست ماینوکسیدیل استفاده میکنه اونم خوبه ولی قطع کنی باز برمیگرده

ماینو بهم نمیسازه الان تنها امیدم همین قرصه😫

چرا نمی سازه

2706