2733
2739
عنوان

تصمیم به جدایی دارم

159 بازدید | 12 پست

م بچه ها.مشکل من شوهرمه که شدیدا به خانوادش وابستست.امروز قرار بود بره بلیط مشهد بگیره اومده میگه برادرم و خواهرم با خانواده شون هم گفتم بیان.منم عصبی شدم و گفتم مگه با من مشورت کردی که گفتی بیان من نمیام.اونم عصبانی که تو میخای منو از خانوادم جدا کنی و اصلا به فکرت نرسه که من خانوادمو ول کنم با تو کجا تنها برم مشهد که حرف هم نمیتونی بزنی و من تنها بدون خواهر برادرام هیجا نمیرم.اینم بگم که مهمونی خانوادشو جتی اگه من نرم خودش تنها میره و اصلا واسش مهم نیست که من تو خونه تنهام.منم تک فرزندم و پدر و مادرم بیشتر وقتها ترکیه هستن و واقعا همیشه تنهام.میخام فردا بهش بگم جدا بشیم و برو پیش خانوادت.بخدا رابطم با خواهرشوهرام خیلی خوبه ولی این کاراش و حرفهاش کاری کرده واقعا از همشون بیزار بشم.شما جای من بودید چکار کنم.

😐😐😐 یعنی اینجا هرجور شوهر دیدیما این مردا چشونه؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هار شدن

اگه مبخوای واقعا جدا شی حرف طلاقو پیش بکش وگرنه نگو که حرمتا شکسته میشه با مشاور حرف بزن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2740

همون ب خواهر شوهرهاتون اگه بدجنس نیستن، بگید تنها بدون شما راه ش ندن توی جمع بگو اختلاف افتاده بینمون بلد نیست تعادل رعایت کنه شما راهش ندید تا درست بشه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
پس چکار کنم دیگه از چشمم افتاده

سرسنگین شو قهر نکن ولی مثل قبل بهش توجه نکن و از در دوستی وارد شو غیر مستقیم بهش بفهمون من مشکلی با ارتباط خانوادت ندارم اتفاقا باعث خوشحالیمه منتها من توجه تو رو می‌خوام همین .مامان بزرگم میگه یه زن فقط بلد باشه چطور حرف بزنه مردشو می‌تونه بگیره تو دستش سیاست داشته باش

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
خیلی خوبن و اصلا بدجنس نیستن اونا راش ندن میره خونه مادرش

دوبار ک تنها راش ندادن حساب کار دستش میاد

بعدم ادم با خواهر برادر خوش میگذره باش پدر مادر واسه سر زدن و احترام، خواهر برادرها راش ندن یه مدت حل میشه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••