2737
2739
عنوان

ژل گونه زدم ولی فک کنم بدبخت شدم

2983 بازدید | 39 پست

از روز اول یکطرف صورتم نزدیک بینی م یه سفتی احساس میکردم.بعد دو هفته زنگ زدم به دکترم.گفت طبیعیه خوب میشه دو هفته دیگم صبر کردم.یکماه از تزریق ژل گذشته بود شنبه صبح ک بیدار شدم دیدم همون نقطه سفت تر شده کمی قرمز و دردناک.زنگ زدم به دکترم و عکس فرستادم گفت خودش خوب میشه.دو روز صبر کردم بدتر شد حضوری رفتم.گفت خوب میشه نیا.باز دو روز صبر کردم امروز دیدم بدتر شد زیر چشام تا زیر فک م ورم شد بادکنک شدم و دردناک و سفت تر.دوباره رفتم پیشش.برام آنزیم زد.گفت تا سه روز طول می‌کشه ژل حل بشه و از بین بره.بچه ها امیدی ندارم.فک میکنم خوب نمیشه فک میکنم نیاز به جراحی پیدا می‌کنه.دارم داغون میشم.خیلی ناراحت.یکسره گریه میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای قبل انزیم میرفتی پیش ی دکتر دیگ نظرشو میپرسیدی خب اون اگ گندیم زده باشه ک ب تو نمیگه:/

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2731
2740
2706