2733
2734
عنوان

بیاین هرسوالی داریم از همدیگه بپرسیم(حوصلم سررف)😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1445 بازدید | 278 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پرحرف و شلوغی یا آروم و کم حرف😁

بیشتر آروم و کم حرف 

ولی حرف زدنم بیشتر به جو و ادمای اطرافم ربط داره 

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
افرین چه سوال خوبی بخدا 😂 فک کنم کلاس چارم بودم هی دوستم در گوشم میگف زنگ تفریحا  تا چند وقتم ...

وای من تو دلم امام خمینی رو میگفتم😅😅😅😅😅

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
ساری پروفت مثل مال یکی از بچه ها بود

عه نام کاربریش چیه؟

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
خدا رو  از سه نفر  بدم میاد هیچوقت حلالشون نمیکنم

منم دو نفر رو تو زندگیم نمی بخشم

وقتی بچه بودم کلاس پنجم اون دو تا حروم خور به یه بهونیه ای منو بردن یه جا بهم فیلم خاک . بر. سری .نشون دادن !😑😑😑

از اون روز به بعد دیگه از پسر وَهم دارم و نمیزارم نزدیکم بشن!!!

خدا ازشون نگذره

مگه من باهاشون چیکار داشتم 😢چرا اونکار رو کردن !!!

خیلی معلوم بود که رنگ کردی؟

اره مثل رنگ شده بود واقعا 

حنای سمت میناب بود

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░