2733
2734
عنوان

مشاوره کنکور و انتخاب رشته

335 بازدید | 9 پست

سلام دوست من

temsa_konkor

نماینده رسمی آکادمی کنکور تمسا

تحت نظر دکتر سبحان افشار👨🏻‍⚕🩺

@Dr.s.afshar

دکتر افشار با مدرک دکترای حرفه ای (پزشکی) به همراه تیم قوی خودشون, که همه رتبه برتر های کنکور هستن, بیش از هشت سال هست که مشاوره کنکور رو انجام میدن.

رتبه های تک رقمی مثل اقای اشکان خضری رتبه ٩ کنکور ٩٩ و دو رقمی از افتخارات مجموعه تمسا هستش.

همچنین تیم قوی ما با متخصصین انتخاب رشته خودش, کمکتون میکنه که بهترین انتخاب رشته رو داشته باشین.

انتخاب رشته در سه مرحله توسط مشاورین ارشد انجام میشه. از شما و خانوادتون مصاحبه میگیرن و بعد استعدادیابی میکنن و ازمون رغبت شغلی میگیرن تا بهترین انتخاب رشته رو داشته باشین

حتی اگه سولی براتون پیش اومده نمیدونین از کجا شروع کنین یا چه طور درس بخونین میتونین با یه مشاوره تک جلسه به جواب همه سوالاتون برسین

خوشحال میشیم اگه بتونیم حتی یک قدم شمارو در رسیدن به اهداف قشنگتون یاری کنیم☺️

#من_کمکت_میکنم

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

ینی هرکی اسم مشاور کنکور و کنکور بیاره میکشمش😐

تو کنکور ما دخالت نکنین همین شماها مارو بدبخت کردین جی میشه سفرتونو از سر کنکور جمع کنید ی جا دیگ پهن کنید

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
ینی هرکی اسم مشاور کنکور و کنکور بیاره میکشمش😐 تو کنکور ما دخالت نکنین همین شماها مارو بدبخت کردین ...

دوست عزیزم, من شمارو کاملا درک میکنم

ولی قبل از هر چیزی ازتون میخوام فقط یه نگاه به پیج و برنامه ها بندازین و بعد نظرتونو اعلام کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم, من شمارو کاملا درک میکنم ولی قبل از هر چیزی ازتون میخوام فقط یه نگاه به پیج و برنامه ها ...

خواهش میکنم  اگ صرفا تبلیغاته همین الان بهم بگید😭

امسال سال بدی بوده برام از بعد کنکورم هنوز شروع نکردم و فک کنم الان دیگ دیر شد😕ی ماه رفت

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
خواهش میکنم  اگ صرفا تبلیغاته همین الان بهم بگید😭 امسال سال بدی بوده برام از بعد کنکورم هنوز ...

عزیزدلم من خودم هم در شرایط شما بودم میفهممت 

کنکور امسالم که نوبر بود واقعا

میخوای شماره تماس بدم با اقای دکتر صحبت کن راهنماییتون کنن 

بعدش اگر دوست داشتی میتونی مشاوره بگیری 

خواهش میکنم  اگ صرفا تبلیغاته همین الان بهم بگید😭 امسال سال بدی بوده برام از بعد کنکورم هنوز ...

ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس 

دیر نشده اما اگه دست دست کنی ممکنه دیر بشه

عزیزدلم من خودم هم در شرایط شما بودم میفهممت  کنکور امسالم که نوبر بود واقعا میخوای شماره تما ...

بله بدین

هدفم پزشکی تهرانه از الان میشه؟

پارسالم درستو  جسابی نخوندم..

ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس  دیر نشده اما اگه دست دست کنی ممکنه دیر بشه

اوهوم درسته

امیدوارم همه اونایی ک تو شرایط منن موفق شن💔

2740
بله بدین هدفم پزشکی تهرانه از الان میشه؟ پارسالم درستو  جسابی نخوندم..

چرا نشه قربون شکلت

خصوصی بهم پیام بده تا شماره تماس بزارم برات