2737
2739
عنوان

دکتر زنان و زایمان مشهد

571 بازدید | 18 پست

سلام دوستان لطفا ی دکتر زنان زایمان خوب برای دوران بارداری بهم معرفی کنید درمشهد که :

1-جوابت کامل و باارامش بده

2-پولکی نباشه

3-برای زایمان طبیعی هم بیاد

4-نوبت دهی خوبی داشته باشه و یک نفر یک نفر معاینه کنه.

ممنونم 😃

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
حیدری علوی

سلام عزیزم.مطبشون کجاست ؟چطوری نوبت میدن 

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانم دکتر عزت شبانی فوق العاده دکتر خوب من دوبار  سزارین شدم دستشون سبکه

سلام عزیزم مطبشون کجاست و چطوری نوبت میدن 

2740
عزیزم دکتر نیلوفر نظرزاده امامت مطبش شمارش از ۱۱۸بگیر عالیه 

شما کی زیر نظرشون بودین

من۹سال پیش ولی خواهرم یکماه پیش و مامانم دوماه پیش رحمش دراورد انقد آرامش داره که خدا بدونه اصلا پول ...

اخه خیلی ها میگن برای زایمان طبیعی نمیاد و چند نفر چندنفر ویزیت میکنه.درسته؟

همرو باهم ندارن  معمولا اگه سه مورد اول اوکی باشه مورد چهارم به هیچ عنوان براشون وجود نداره چ ...

اره دقیقا مال من الان همه رو داره یه نفر یه نفرم میبره تو  ولی باید ۲،۳ ساعت تو نوبت بشینی

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍
اره دقیقا مال من الان همه رو داره یه نفر یه نفرم میبره تو  ولی باید ۲،۳ ساعت تو نوبت بشینی

بازم دو سه ساعت خوبه دکتر من خداروشکر نزدیک خونم بود بعد ازظهر که میرفتم ساعت ۸ یا ۹ نوبتم میشد گاهی به ۱۱ شبم میرسید 🤕دیگه تو اون تایم میرفتم خونم 

بازم دو سه ساعت خوبه دکتر من خداروشکر نزدیک خونم بود بعد ازظهر که میرفتم ساعت ۸ یا ۹ نوبتم میشد گاهی ...

اوووه،اینم بخاطر کرونا میگه تاجایی که میشه برید خونه نیم ساعت قبل زنگ میزنم بیاید

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍
اوووه،اینم بخاطر کرونا میگه تاجایی که میشه برید خونه نیم ساعت قبل زنگ میزنم بیاید

عزیزم اسم دکترت و مطبشون کجاست.

2706