2733
2739
عنوان

ترس کودک سه ساله کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 12720 بازدید | 77 پست
نه همون لحظه سوال کن من از دخترم سوال کردم اول گریه کرد بغلش کردم کم کم آروم شد حرف زد بعدشم که خیال ...

چند سالشه دخترتون 

بخدا که بچه بزرگ کردن سخته تو هر دوره ای یه مشکلات هست 

حالا درست بشه فقط هیجی نمیخام 

نه همون لحظه سوال کن من از دخترم سوال کردم اول گریه کرد بغلش کردم کم کم آروم شد حرف زد بعدشم که خیال ...

منم میپرسم چیشد از چی ترسیدی 

مثلا از صدای اونیکه تبلیغات شبکه پویارو بلند میگه میترسه تا اون میاد بغلش میکنم چون خودش میگه این اقاهه بلند حرف میزنه میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین کارو میکنم بغلش میکنم میگ هیچی نیست هر چی بود ما زدیمش رفت دیگه هیجی نیست اما دست خودش نیس بچم& ...

میگه چی دیدم هرچی گفت بگو کو کجاس نیس خواب دیدی همه جا نشونش بده بگو دیدی هیچی نیس؟

از اول نگو نیس بگو چیه ؟چه شکلیه ؟چه کارمیکنه؟حرف هم میزنه؟اگ گف آره بگو چی میگه؟ خودت اصلانترس 

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
چند سالشه دخترتون  بخدا که بچه بزرگ کردن سخته تو هر دوره ای یه مشکلات هست  حالا درست بشه ...

7ساله بودایطورشدایقدترسیدم😁

2728
یعنی ممکنه واقعا چیزی دیده باشه یا نه

بچه ها تخلاتشو بالاهس

گاهی هم موجودات ماورای هس

براش قرآن بخون آب قرآنی بدش درست میشه ترسش هم نده

7ساله بودایطورشدایقدترسیدم😁

دختر شما بزرگ‌ترت میفهمه چی میپرسید ازش 

اما دخترم میپرسم هم چیزی نمیگه 

اخه از صبح اینجوری شده زیاد پیش نیومده که سوال کنم 

طول روز هم‌خوب بود فک میکنم از خوابیدن میترسه 

من از حرفا وحرکتش ایقد ترسیدم که گفتم دور از جون دیوونه نشه😁ولی ازش سوال کردم گذاشتم کامل بگه برام بعدش گفتم نیس زدم به خنده دیگه خندید

2738
دختر شما بزرگ‌ترت میفهمه چی میپرسید ازش  اما دخترم میپرسم هم چیزی نمیگه  اخه از صبح اینج ...

دخترمن هم اولش حرف نمیزد ازش میپرسیدم گریه میکرد یکی دو روز ایطور بودکه یکباره نگاه یه جامیکردباترس میپریدبغلم.دخترت هم حرف میزنه میفهمه با آرامش باهاش حرف بزن.تنهاهم نخوابونش

دخترمن هم اولش حرف نمیزد ازش میپرسیدم گریه میکرد یکی دو روز ایطور بودکه یکباره نگاه یه جامیکردباترس ...

اره پیشش هستم کلن اگه دوباره اینکارو کرد ازش میپرسم 

ممنونم ازتون  خداروشکر الان خوابه. 

عه  الان بهتره یا هنوز ترس داره

میگم  الان بعد دوماه  فقط ار مورچه ها  بدش میاد همین

دیگ کابوس ندید  خداروشکر 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من دخترم یه خیر ندیده ایی از مارمولک ترسوندش بعد از اون از همه چی میترسید وای به روزی که یه پشه می اومد توی خونه از بس جیغ میزد و گریه میکرد هلاک میشد الان خیلی بهتر شده اوایل۲ماه تمام روی شکمم میخوابید تا خود صبح من که خواب نداشتم از ترس اینکه نیفته

به امید روزای بهتر❤

از دكتر خواب كودكان بپرس. 

اينستاگرام ، اين پيج ها رو بخونين.

اگه مشاوره تلفني خواستين ، بگيرين.

Sleep-mama-sleep
Littlezdream
Khabe-koodak
Sleep-clinic-dr.parsapoor
Professor.dr.jalilolghadr
Sleep_clinic_dr_imani

خانم دكتر پارساپور هر چهارشنبه لايو پرسش و پاسخ دارن ، ميتونين بپرسين.

2706