2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفید یا برنزه این خرافات و ول کن  شوهرم اگه منو برا پوست میخواد میخوام صد سال نخوادمن سفیدم خواهر شوهرمم سبزه هر وقت میگه خوش به حالش حالم بد میشه یعنی چی زن باید جدا از جنسیت به انسانیت فکر کنه

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
2728
چه خاکی بریزم ت  سرم؟

باورم نمیشه با ی حرف اینجوری وا میدی....ببین بشین دو دو تا چهار تا کن ...اینهمه سالن سولار و کرم های برنزه کننده برا چیه ...برا این ک شکلاتی ها جذابترن

2738
ایده آل اکثریت مردای ایرانی از زمان ناصرالدین شاه

ن دیگه اونا گذشته زمان ناصرالدین شاه داشتن سیبیل هم مد بود ب همین خاطر خانوما خودشون بامدادپشت لبشونو سیاه میکردن الانم پشت لب داشتن مده آیا؟؟؟

این چرت پرتا چیه اگه همه زن سفید میخواستن الان زن سفید داشتن 🤲🙄😶

مگه من چی گفتم گفتم ک همه مردا زن سفید رو وقتی میبینن جذبش میشن نگاش میکنه منظور من این بود نگفتم همه مردا دوست دارن زن سفید بگیرن اول حرف درست بخون بعد حرف بزنید لطفا 

مگه میشه دلی رو بشکونی 😭ولی تاوان ندی   

نخیر عزیزم کاملا سلیقه ایه الان عموی من عمه هام کلی دختر سفید چشم سبز نشونش دادن اخرشم عموم گف من زن سبزه میخام سفید خوشم نمیاد الان همسرش سبزس کاملا سلیقه ایه خود عمومم سفید بود 

2706