2737
2734
عنوان

درد دل یه زن چاق

1111 بازدید | 63 پست

قبل ازدواج از نظر هیکل تو فامیل تک بودم از نظر خوشگلی خوش فرمی

میگفتن شبیه اون بازیگر فیلم زمانه بود دختر عموئه ک دکتر بود همه میگفتن اون شبیه توئه ولی من خط گونه ام داشتم 

دیگه یکسال بعد عروسی باردار شدم هر ماه ک میرفتم دکتر چکاب ۵ کیلو ۵ کیلو اضافه میکردم 

منی ک قدم ۱۶۷ وزنم ۶۲ بود شدم ۹۶ کیلو 

بعد زایمانم یبار رسیدم به ۷۹ ولی الان دوباره شدم ۹۲ 

وای ک لز ریخت درومدم بو میگیرم غبغب دراوردم شکم پهلو گنده ران خیلی گنده 

همه بهم میگن خیلی چاقی پسرم بهم میگه مامان گنده بک 

۵ سالشه نمیدونم کی بهش یاد داده 

اعتماد ب نفسم از بین رفته نابود شدم چشمام تو لپام گم شده 

صورتم زاویه هاش کلا رفته گرد شده خط گونم محو شده 🤧🤧🤧 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

به نظرتون میشه با پیاده روی لاغر کرد؟ چکار کنم لاغر شم 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بجز باشگاه و رژیم هیچی به اون چیزی که میخای نمیرسونتت

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
بجز باشگاه و رژیم هیچی به اون چیزی که میخای نمیرسونتت

باشگاه ک نمیتونم برم ولی اسکی فضایی دارم

2738

منم ۵۶ بودم شدم ۷۶ کیلو.باقد ۱۶۳ خواهرشوهر و مادرشوهرم ک یکسره تیکه میندازن بهم.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
به نظرتون میشه با پیاده روی لاغر کرد؟ چکار کنم لاغر شم 

منم چاقم ولی نمیتونم برم بیرون تو برو پیاده روی و باشگاه و چیزای کربوهیدرات دار نخور مث قند و برنج و ماکارونی و انواع شیرینی جات 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
سرکه سیب

سرکه به مرور زمان افسردگی میارع

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

عزیزم ❤اشکال نداره تو ی مامان مهربون تپلی

باریک بودن واسه قبل ازدواج اکثرن بعد ازدواج و بارداری تپل میشن

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
2706