2737
2734

خانمای عزیز من کالری شماری میکنم 

امروز ک گذشت ۱۲۰۰ بود ولی ۸۰۰ پر کردم 

حالا از ساعت ۱۲ شب بعد دیگه جز کالری فردا حساب میشه؟؟

آخه 😐الان گشنم‌شد ی تخم مرغ آب پز گوجه و نصف نون خوردم ...البته تو برنامه جز کالری فردا زده 

حالا میخام بدونم 😐این نصف شبه گشنه شدنا عب داره

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂

نه صبح تا شب قبل خواب بعد سهمیه روزانتو بخور یه چیز دیگه منم با کالری شمار ۱۲ کیلو کم کردم ولی معده ام نابود شده مراقب باش مخصوصا اگه معدت ضعیفه ۵ ماهه در گیرم با معده درد میگن عوارض رژیمه اروم اروم کم کن ماهی یک کیلو نیم کیلو بهتره تا یه جایی مثل معده ادیت شهد

منم این مشکلو دارم شبا گرسنم میشه بیشتر سعی میکنم میوه بخورم الان چندتا آلو خوردم مثلا.آره دیگه جزو کالری فردا صبح  میزنم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از صبح  که بیدار میشم تا شب هز ساعتی که بخوابم اونطوری کالری شماریم رو حساب میکنم

مثلا شب ساعت ۲ میخوابم تا  ۱۰ صبح

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
2728
من از صبح  که بیدار میشم تا شب هز ساعتی که بخوابم اونطوری کالری شماریم رو حساب میکنم مثلا شب س ...

😕من کالری خوابیدن حیاب نکردم ک

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
😕من کالری خوابیدن حیاب نکردم ک

نه منظورم اینه تا وقتی نخوابیدم کالری رو برای روز قبل حساب میکنم

چون مثلا من دیرویت میخوابم خب معلومه وقتی غذا رو ساعت ۸ میخوری تا ۲شب گشنت میشهمن همین الان یک کاسه ماست خوردم کالریش رو تو میان وعده بعد شام زدم 

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
نه منظورم اینه تا وقتی نخوابیدم کالری رو برای روز قبل حساب میکنم چون مثلا من دیرویت میخوابم خب معلو ...

😕ینی منم این تخم مرغ آبپز ی دونه وگوجه ی دونه ونصف نون بزنم تو دیروزی

😕ینی منم این تخم مرغ آبپز ی دونه وگوجه ی دونه ونصف نون بزنم تو دیروزی

اگر همیشه دیر میخوابی بزن

البته سعی کن قبل خواب سبکتر بخوری

نصف نون و یک تخم مرغ کالریش بالاست

2738