2737
2739

چند روز پیش مامانم زنگ زده بود حالمونو بپرسه پسرم اصلا با تلفن با هیشکی حرف نمی زنه وسط حرف زدن من گفت مامانی گوشی رو بده یه چی به مادر جون بگم، برگشته به مامانم میگه بابام حالش بد شده رفته بیمارستان، کرونا گرفته، من نمیدونستم بخندم یا جواب مامانمو بدم 🤣🤣 مامانمم باور کرده بود میگفت حرف راست رو از بچه بشنو، دروغ نگو من کلی قسم و آیه خوردم که پسرم توهم زده 🤣

شما شده بچه هاتون اینجوری توهم بزنن ؟؟ 

شمام  تعریف کنین فقط ترسناک نباشه 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
ورداشت به مرد همسایمون گف ایشالله منم غذامو بخورم بزرگ میشم جی جیامم بزرگ میشه☹️😐😐😐😐😐

🤣🤣

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن استاد اینکاره

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2731

اره پسرم باید سجاده میبردن برا مدرسه برا نماز ..یادش رفت بگه بهم....ظهر دم مدرسه جلو مامانای دوستاش گفتم چرا نگفتی عزیزم جانماز بدم بهت ...گفت مگه ما خونمون جانماز داریم

من داداشم زنگ زد ۱۱۰ گفت خالمو میخوان عروس کنن ببرن تروخدا نزار کلی گریه ام میکرد😶🥴

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

اره يبار دخترم بهم گفت باباجون و مامان جون همو بوسيدن مامانم طفلى كلى قسم ميخورد كه الكى ميگه يبارم بمن گفت دايى تو دانشگاه عاشق يه دختره شده بعد دختره هر دفعه ميرفته دشويى سه ساعت ميشنسته بيرون نميومده استاداش اخراجش كردن

2738
پسرمن استاد اینکاره

مثلا چی میگه

توهم یادم نیست فقط چند شب پیش جلو خانواده داداشم به داداشم گفت دایی این مامان بابای من انقدر بدن شبها که من میخوابم بلند میشن نصفه شب آبمیوه یا دلستر ای توی یخچال رو میخورن فقط نمیدونم چه جوری بیدار میشن که من نمی‌فهمم دیگه خودتون تصور کنید هر کی داشت با یک سمتی نگاه میکرد 🤣🤣🤣🤣🤣

ماچندروز پیش رفتیم میوه فروشی ازاین کدوبزرگ ها نمیدونم چیه اسمش داشت پسرم گفت مامان این چیه گفتم کدو بعدبلند جلوی همه گفت این میوه های مسخره چیه همش میخرین بیاامشب کدوبخریم بریم بخوریم اینقد کم اوردم قشنگ دیدم صاب مغازه ازخنده ریسه رفته بود پسربی تربیت😒😒

اره پسرم باید سجاده میبردن برا مدرسه برا نماز ..یادش رفت بگه بهم....ظهر دم مدرسه جلو مامانای دوستاش ...

😄😄بقیه مادرا معلوم نیس چه فکرایی کردن در موردتون

2706