2733
2734
عنوان

بیایید اینجا یه لحظه😑😑سریع

196 بازدید | 24 پست

دارم از حسودی میترکم همه دوستام ازدواج کردن چه زندگی چه عشقی دارن اما من چی نامزد کردم چند ساله همین جوری موندم و میگه مهرتو ببخش برو ...هییی زندگی 😔

نگید خودم برم مگه ازدواج کردم که طلاق رو تجربه کنم اون بی دلیل .همه خوشبختن فقط من ....غم دارم

شماعقدین یا فقط نامزد؟

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منی ک همون نامزدم نیستم چی😂😂

ولی خدایی مامانم یچی میدونه ک مخالف نامزدی طولانیه:|

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2740

عزیزدلم ادمی ک از الان میگه جداشو میدونم سخته ولی جداشو

نزار بعد چندددسال طلف کردن عمرت با یه همچین ادمی اقدام به طلاق کنی

هر کسی توی زندگیش یه دلیلی داره که زندگیش زهرمارش بشه

یا بی پولی

یا شوهر معتاد

یا اخلاق بده شوهر و...

يه چيزي به شدت به من ثابت شده هيچ وقت ظاهر  زندگي ديگران رو با باطن زندگي خودت مقايسه نكن هيچ وقت 

يه بنده خدايي بود فكر مي كردم چه زوج رويايي هستن ،هميشه با هم همه جا مي رن ،همه كار مي كنن،خيلي ناراحت بودم كه چرا من اونطور نيستم ،يه روز برگشت بهم گفت آرزو دارم يه ساعت تنها برم خونه مامانم شوهرم اجازه نمي ده نگم برات  باقيش رو