2737
2734
بیچاره اسی رو نصف شب ترسوندیم الان پا میشه عروسکو پرت میکنه بیرون 😂

وااای بخدا مردم از خنده فقط😂😂😂😂😂الان شوهرم پامیشه

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
😂😍عه سلام عخشم موندم بخدا عروسکم ممکنه شناسایی شه ینی 😐😐😐دیه پرچی برامون نموند تو نی نی سایت&nb ...

آره گفتم كه مبادا از روى عروسك شناسايى شن😂😂😂😂هههه 🥺❤️

. وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...❣︎
ای جانم چ قشنگم لالاکرده 😍بازم این عروسک قیافش مهربون ولی مال دخترم شبیه جنه😭

اسی عروسکشو بنداز بره یدونه جدید براش بخر بزار با اون بازی کنه

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2740
وای ترخدانگوووو یعنی چی😰

عشقم نترس داستان تخیلی بود اخه مگه ادم تو شکم عروسک جا میشه

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
😂😍عه سلام عخشم موندم بخدا عروسکم ممکنه شناسایی شه ینی 😐😐😐دیه پرچی برامون نموند تو نی نی سایت&nb ...

باباترسیدم پاکش کردم ولش کن نبینی بهتره 

وای

دخترم وهمسرم همه زندگیم هستن😍😍😍

کو چرا نمیبینم

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706