2733
2734
عنوان

خانومایی ک لیزر رفتین بیاین.من هشت جلسه لیزر رفتم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم دستگاهش چی بود ولی واقعادردبدی داشتم بااینکه یه لحظه بودولی ازانجام دوبارش میترسیدم

عجیبه من تا سه جلسه اول دایود هم که از همه دردناک تره اصلا درد نداشتم به نظرم اپراتور لیزرت بلد نبود تنظیم کنه. وقتی درد داری باید بگی درجه رو کم میکنن در حد تحملت

2728
عجیبه من تا سه جلسه اول دایود هم که از همه دردناک تره اصلا درد نداشتم به نظرم اپراتور لیزرت بلد نبود ...

گفتمش گفت یکم تحمل کن 

انگاربراهمه یه شات تنظیم کرده بودوخیلی عجله داشت تندتندردکنه 

2740
گفتمش گفت یکم تحمل کن  انگاربراهمه یه شات تنظیم کرده بودوخیلی عجله داشت تندتندردکنه

وا خب یه جای بهتر برو خواهر.اپراتور من خیلی با دقت و حوصله شات میزنه چندین بار میزنه و هردفعه جاهای حساس میرسه میپرسه دردش قابل تحمله برات یا کم کنم و هردفعه تو پرونده م درجه دستگاه رو مینویسه که جلسه بعد همون درجه رو برام بزنه یا کمی بالاتر.

وا خب یه جای بهتر برو خواهر.اپراتور من خیلی با دقت و حوصله شات میزنه چندین بار میزنه و هردفعه جاهای ...

چه جای خوبی میری من فک کردم همه مث مرکزمنن فقط هی دادمیزنه نفربعدسریعترآماده شو اصلایه قلقله ایه که نگو😐

من زیر گلو و پشت لب یک جلسه فعلا رفتم ۲۰ روز پیش هنوز چیزی در نیومده  دستگاه  کندلا خیلی خوب بود خنک کننده داشت و همون باد خنک همراه لیزر خیلی خوب بود چون سه سال پیش جای دیگه رفته بودم برای زیر بغل دستگاه دایود بود خیلی درد داشت و راضی هم نبودم 

الان نوبت بعدیم حتما زیر بغل هم انجام میدم 

🌱
وا خب یه جای بهتر برو خواهر.اپراتور من خیلی با دقت و حوصله شات میزنه چندین بار میزنه و هردفعه جاهای ...

کجا رفتید شما تهران هستید ؟

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏