2733
2739
عنوان

سینه راستم خیلی درد میکنه

106 بازدید | 13 پست

تازه تز سرشب برای اولین درد گرفت جوری ک دستم نمینونستم روش بزارم 

دخترم ۲۱ ماشه شیر خودم میخوره

علتش چیه نفسم تنگ میشه از درد و طرف راستم حتی تا گوش و نفسم هم گرم شده از درد 

آهویی شد نه عصبی بودم نه جیزی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شیرسینه ات کامل تخلیه میشه

عصر خونه مامانم بود دخترم ۲ ۳ ساعتی یکم شیر جمع شد اما همیشه وقتی میخورد خوب میشد اینبار کامل تخلیه شده خیلی درد میکنه از دردش تب کردم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
از اون سینه که درد میکنه شیر بهش بده اخه همش از یکی بهش نده

اتفاقا ازین که میخوره زیاد همون درد گرفته

شاید آروق زده روش

یعنی چطور 

اخه خودم چیزی نفهمیدم

2738
بعضی وقتا اروق بزنه اینطور میشه

اولینباره میشنوم از ظهر تا سرشب ک درد گرفت شیر نخورده بود

عصر خونه مامانم بود دخترم ۲ ۳ ساعتی یکم شیر جمع شد اما همیشه وقتی میخورد خوب میشد اینبار کامل تخلیه ...

ببین برو زیر دوش آب گرم ماساژ بده یجوری که شیر خالی بشه 

شده آیاکه غمی ریشه به جانت بزند؟
ببین برو زیر دوش آب گرم ماساژ بده یجوری که شیر خالی بشه 

عزیزم شیر نیس تخلیه کرد خورد