2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چجوری شنبلیله میزد؟؟؟میشه توضیح بدی

یه قاشق تخم شنبلیه رو با یه لیوان آب شب تا صبح خیس میکنی.صبح میذاریش رو گاز تا بجوشه یک سوم آبش بمونه.بعد با گوشت کوب لهش میکنی.با یه پارچه تمیز صافش میکنی و میزنی کف سرت میذاری دو ساعت بمونه.بعد میری حموم میشوری

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
سر خود میشه قرص آهن خورد؟

من طبق ازمایشاتی که قبلا داده بودم میدونستم اهن بدنم پایینه ولی فک نمیکردم به ریزش موهام ربط داشته باشه با مصرف اهن دیدم ریزش موهامم قطع شد واسه همین میگم که باید دلیلشو اول بفهمی

2740
جوشانده شنبلیله؟ عرق شنبلیله؟ جنس موهاشون چرب بود؟

جوشونده تخم شنبلیه.پایین تر توضیح دادم عزیزم.آره چربه

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
من طبق ازمایشاتی که قبلا داده بودم میدونستم اهن بدنم پایینه ولی فک نمیکردم به ریزش موهام ربط داشته ب ...

من پارسال ازمایش دادم دکتر برام قرص آهن نوشت یکی دو ماه مصرف کردم ولی امسال دیگه نمیدونم  ویتامین دی هم خیلی پایین بود اونم ماهی یبار میخورم ولی بعضی وقتا یادم میره 

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
زینک میتونی بخوری شامپو هم کافئین سریتا بزن اینا هم بی تاثیر نیس

مرسی عزیزم 

اره زینک و هرویت استفاده میکنم خوبه ولی یه چیز میخوام گرمی باشه اخه خودم سردم

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
2706