2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم دخترم تقریبا سه هفته پیش فقط سرفه شدید و ابریزش داشت تب و یا علائم دیگه اصلا نداشت چند روز پست هم سرفه و ابریزش بینی بعد دو سه روز بهتر شدن دوباره همون علایم قبلی بعد ده روز خوب شد دخترم پنج سالشه چون تب نداشت نبردم دکتر دیفن و آستامینوفن میدادم زودتر خدا رو شکر خوب شد حالا نمیدونم کرونا بوده یا نه

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
2731
سری دوم که علائم داد چقدر طول کشید؟ تازه خوب شده بود دوباره تب کرده باباش تست ش مثبت شد میدونم ک ...

نه فقط بچه ام تب داشت شدید بعد ۵ روزباز برگشت با اسهال اینا تست منفی شد دکترگفت ویروسی

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

سلام بچه ها اگ مشکل هزینه ندارید برای  پیشگیری و درمان و ضعف و بی حالی و عوارض بعد کورنا مث افسردگی و ریزش مو مکمل های فوراور عالیه  کاملا ارگانیک و بدون عوارض هستن اگ مشکل هزینه ندارید با من مشاوره بگیرید  برای کودکان مکمل کیدز فوراور بی نظیره و همچنین ویتامین سی و رویال ژل 

09010183025 

پیج اینستگرام @foreverlivingesfahan7

2738