2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای منم دعا کن لطفا...من بخدا سپردم که خودش جورش کنه..

بهترین کاررو کردی عزیزم اگه به صلاحت باشه حتمااا مستجاب شده اگه به صلاحت نبود به حکمت خدای مهربون اعتماد کن یکی بهترش میاد

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2738
من جذب کردم فقط با توکل بر خدا و اینکه اعتماد داشتم به خدا 

چطوری😳🤔🤔🤔

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

تاپیک آخرمو نظر بدید دوستان درباره عشقمه😐که چطوری بهش نزدیک شم🤧🤔

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
به خدا اهل دعا گرفتن و زوری کار کردن و جادو نیستم یه پسری از اقوام هست دوستش دارم آدم پاک و خوبیه 😔 ...

نمیشه به کسی بگی غیر مستقیم به اون بفهمونن بیان خواستگاری تو؟ 

البته من خودم تو مجردی عمرا همچین کاری نمیکردم خیلی مغرور بودم و عزت نفسم زیادی بالا بود. 

واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه. ولی به خدا بسپاری خیلی بهتر برات جور میشه 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
2706