2737
2734
عنوان

بچه ها چجوری خودمو قانع کنم؟

100 بازدید | 9 پست

اگر بدونید یه نفر بدون شما  و با فاصله گرفتن از شما حالش بهتره و میتونه راحت تر باشه

چجوری خودتونو قانع میکنید دیگه رهاش کنید با وجود دوس داشتن و وابستگی زیاد؟

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمو قانع میکنم که عشق یعنی یکیو بیشتر از خودت دوست داشته باشی

و دوری نکردن ازش یعنی خودمو بیشتر دوسش دارم و حسم عشق واقعی نیست

بعدم خطمو عوض میکنم گوشیمو خانوش میکنم اینستا واتساپ هر چی دارم پاک میکنم

اگر محل کار یا دانشگاه میبینم یا کارمو عوض میکنم یا یه ترم مرخصی میرم عقب بیفتم یا واحدایی بردارم ک نبینمش

و از همه مهمتر

اگر میشه

سفر برو

خونه خاله ای مادربزرگی یا جایی که شهرستان باشه

برو پیشش یه ماه بمون

کتاب بخون

فکرتو آزاد کن

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2728
اگه اونم دوست داره اشتباه نکن برید با هم باشیدمنظورم ازدواجه😊😊😊😊

نه جفتمون بچه بازی در اوردیم‌و رابطمون نابود شد 

ولیی بعد از گذشتن پنج ماه فهمیدم بدون من حالش بهتره و زندگی بهتری داره

منتهی من هنوز بیادشم و شب ها بیتابی میکنم 

خیلی عذاب میکشم

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
خودمو قانع میکنم که عشق یعنی یکیو بیشتر از خودت دوست داشته باشی و دوری نکردن ازش یعنی خودمو بیشتر د ...

چقدر حرفاتون درسته 😔💔 این خودخواهی بخام به زور خودمو بیادش بیارم و خودمو جا بدم تویه زندگیش وقتی بی من خیلی حالش بهتره و خوشاله حتی شاید یه نفر دیگه اومده باشه تویه زندگیش😔

شرایط مسافرت ندارم متاسفانه همش تویه خونه ام...

خب بعد کات کردن یه مدت زمان میبره خوب شی 

۵ ماه گذشته....

2738
چقدر حرفاتون درسته 😔💔 این خودخواهی بخام به زور خودمو بیادش بیارم و خودمو جا بدم تویه زندگیش وقتی ب ...

ببخش ناراحتت کردم عزیزم

اگر ممکنه به هم برگردین جای اون تصمیم نگیر شاید شد از کجا میدونی بدون تو بهتره

اگر کسی نیست تو زندگیش برو باهاش حرف بزن

اگر نه عیب نداره سفر نرو باشگاه برو

ورزش کن

یه مهارت یاد بگیر

یه کار راه بنداز

انلاین شاپی چیزی

برو تو خیریه ای جایی عضو بشو کارارو داوطلبانه انجام بده

کلاسای حلال احمر و داوطلبی برو کتاب بخون شب شعر برو

اوووه

کلی چیز هست