2737
2734
چطوری!؟ چربی رو ظرف نمیمونه ظرف بو نمیگیره؟

نه چه چربی؟ ظرف اگه نمونه فکرنکنم بو بگیره یا چرب بمونه... مگر غذای خاصی باشه... نمیدونم والا چرا انقد کمتر از شماهاست مصرفم

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج شش ماهی یه چهار لیتری

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
مگه میشه چه طوری اخه

آره. جزو کم مصرفین باشید شامل تخفیف میشید... اینو چندماه پیشا تلویزیون اعلام کرد...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2728
شما احتمالا مثل من ماشین زیاد میزنی😉منم مصرفم کمه❤

ماشین طرفشویی؟ نداریم

فک کنم در حد تعادل همین باشه شما چند نفرید؟

دو نفریم اما چون همسرم سه وعده رو خونه میخوره ظرف زیاد میشورم گاهی هم مهمان میاد

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738
حتما خونه نمی مونی یا شوهرت می ره سر کار شب میاد حتما خرج خوراکی هاتون هم در ماه ۲۰تومن میشه نه به ...

شوهرم وعده ناهارو نیست. خورد و خوراکمون زیر یه تومنه. دقیق نمیدونم. کلا شعار مصرف بی رویه کار خیلی بدیه سرلوحه همه کارام تو زندگی بوده😁😁😁

2706