2737
2734
عنوان

کدبانوهاوحرفه ای هابیایین

106 بازدید | 29 پست

این هفته برای اولین باربعدازازدواجم قرار خواهرشوهرمودعوت کنم شوهرم میگه حتماحتماقورمه سبزی درست کن ولی من میگم نه زشته اولین بارمیخوان بیان واولین بادست پخت منومیخوان بخورن چیادرست کنم وچیکارابکنم برا چش دراوردن خانواده شوهر🤭

خدا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چش دراوردن نه اما هنرنمایی خوبه

قرمه سبزی

بادمجون بقچه ایی

کیک مرغ

سالاد 

ژله

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2728
2738
اخه من قورمه سبزیام خیلی خوشمزه میشه شوهرم تاکیدداره قورمه

قورمه سبزی درست کن کنارش زرشک پلوبامرغ هم درست کن یاچلوگوشت

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
دسرهیچی بلدنیستم😕

میتونی سفارش بدی از بیرون برات بیارن ژله و اینا . چقد میخای هزینه کنی؟کیک یخچالی اسونه قشنگ برشش بدی و روشو با پودر بادام و گردو تزیین کنی. ژله چند طبقم اسونه ولی ریسک داره ک دربیاد یا نه.کدوم شهری؟

2706