2737
2734
عنوان

توروخدا بیایییدددددد😞😞😞

330 بازدید | 48 پست

بچه ها ما بعد چند سال سختی و با کلی اتفاق به هم رسیدیم نامزدیم الان..اما نمیدونم چرا افکارم نمیزاره خوشحال باشم همش میگم نکنه از کسی دیگه خوشش بیاد نکنه چشمش دنبال کسی باشه جدیداهم که توهم زدم که بین خودشو زن داییش حس وجود داره..خیلللیییییییی دارم عذاب میکشم خیلی زیاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا منم مثل توام با کلی سختی بهم رسیدیم اما همش ترس از دست دادنش رو دارم..هی میگم نکنه چیزیش بشه..دارم دیوونه میشم

تو تنها چاره ی منی خدا💛لحظه ی اومدنش که شد همه چیز ایستاد!ساعت از حرکت؛زمین از چرخش و قلبم از کار!💕🤭😍یک عاشق هستم که کلی جنگید تا به عشقش رسید از خواسته تون دست برندارید❤دی ماهی شیطون و مهربونی ام🤭دف نوازم💕واسه بهتر شدن حال روحیم ی صلوات بفرس اگه میشه🌹

کافه سلامت روان🍃

🌸ارائه مشاوره و راهکار در زمینه های مختلف 🔺((افسرگی ، شکست عاطفی ، خیانت شریک زندگی ، مشکلات زوجین ، مهارت فرزندپروری ، سیاست همسرداری ، رفتار با خانواده ی همسر ، سیاست های دوران نامزدی و......))🔺

کلاسهای خصوصی و مجازی در زمینه های مختلف

مشاوره و کلاسهای آنلاین با جلسات نامحدود هستند تا زمانی که شما علاقه مند به ادامه ی آموزش ها باشید ،  پرسش و پاسخ بعد از اتمام آموزش در کلاسها به صورت آنلاین با مشاور فقط هزینه ی اولین جلسه گرفته خواهد شد ، ♦️کمترین هزینه ای که در تمام مشاوره ها وجود دارد .♦️

🍁هدف ما حال خوب شماست🍁

آدرس کانال تلگرامی ⬇️

@coffe_salamatravan

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎
2738
چطورییی..میاد توی ذهنم یهو حالمو بد میکنه

لعنت بفرست به شیطان

همون لحظه فکر رو به ذهنت راه نده

به خودت بگو صبر کن صبر کن صبر کن

صلوات بفرست

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
به جنبه های مثبت نامزدت فکر کن .زیاد حساسیت نشون نده اوایل سخته بعدش عادی میشه برات.هر وقت این فکرا ...

الان بیشتر از همه روی زن دایی زومم...نمیدونم چکار کنم بد ترین حس دنیاست

الان بیشتر از همه روی زن دایی زومم...نمیدونم چکار کنم بد ترین حس دنیاست

میدونم چی میگی.اما این افکار باعث میشه از دوران نامزدیت لذت نبری.این چیزیه که به مرور زمان خوب میشه .یه چیز دیگه اصلا این فکراتو با همسرت در میون نزار

2706