2733
2739
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 31 پست
مرد مث زن نیست بشینه پیامای ما رو بخونه و ب حالمون اشک بریزه شده من با گریه کلی پیام بدم اون حتی نگ ...

اره واقعا 

بخدا من احساس میکنم هر آدم دیگه‌ای غیر شوهرم یا خود شوهرم تو پوران نامزدی بود حتماااا ناراحت میشد 

اما الان چی؟ میگه رفتارات اعصابمو خرد میکنه

میخواستم بزنم داغونش کنم...ینی واسه ناراحتیم ناراحت نبود

خیلی بهم برخورد..حالا فردا ک باهم خوب شیم میاد بغلم میکنه عشقم جونم..ولی چه فایده؟ حالمو خوب نمیکنه

میدونی که کارش زیاد شده، مردا وقتی فشار کاری روشونه دوس دارن خانمشون همراهی کنه، نه غر بزنه ببخشی ع ...

اخه ینی بعد این شرایط همه چی به خالت قبل برمیگرده؟

خیلی اذیتم😔روز به روز دارم نابود تر میشم خندم نمیاد اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه ینی بعد این شرایط همه چی به خالت قبل برمیگرده؟ خیلی اذیتم😔روز به روز دارم نابود تر میشم خندم ن ...

حتما مثل قبل میشه، چون داره بخاطر زندگیتون زحمت میکشه، صبور باش عزیزم ،با شوهرت دوست باش همش منتظر نباش اون کاری و که میخای انجام بده، گاهی وقتا نوبت تو میشه که حواست بهش باشه🌷

کاربر خانم هستم،آرش اسم پسرمه😍
حتما مثل قبل میشه، چون داره بخاطر زندگیتون زحمت میکشه، صبور باش عزیزم ،با شوهرت دوست باش همش منتظر ن ...

اره راست میگی 

همش انتظار دارم ازش 

ولی راستش یه چیزیه. الان مثلا امروز این رفتارو داشت ک هیچ واکنشی به ناراحتیم نشون نداد باعث میشه من فردا نتونم خوب باشم باهاش. بدتر یه موضوعی پیدا میشه ک من باز یه بحثی چیزی پیش بیارم 

2740
خیلی درگیری فکری داره شوهرم ولی چون عادت به این اخلاقش ندارم خیلی ناراحتم

حالا شوهر من تو بحث ها همیشه لجباز بود منم همونطور

ولی خب الان تو شرایط عادی هم عوض شده اصلااا حرفام تاثیری نداره. باورم نمیشه

اره راست میگی  همش انتظار دارم ازش  ولی راستش یه چیزیه. الان مثلا امروز این رفتارو داشت ...

خب همین دیگه، صبور باش ، زود از کاه کوه نساز، قبل اینکه بری سمتش خودتو آماده کن که اگه خسته بود و نتونست زیاد بهت توجه کنه ,ازش به دل نگیری، بعدشم یچیزی و بدون مردایی هستن که وقتی با زنشون دعواشون میشه نمیرن برا آشتی، کارشون خوب نیست اما معنیشم این نیست که زنشونو دوس ندارن ، اگه شوهرت واقعا مرد خوبیه(که حتما هست) سر اینچیزا دعوا درست نکن، بیخیال، شوهرتو با همین اخلاقش دوس داشته  باش،بعضی مردا زیادی مغرورن ولی مهربونم هستن،همه رفتاراشو باهم بسنج ،نه اینو بزاری ملاک و حالت بد شه

کاربر خانم هستم،آرش اسم پسرمه😍
خیلی اینطوری سخته  ما چون هردو غد و لجبازیم خیلی سخت میشه آروم شیم. حالا تازگیا شوهرم با سکوتش ...

شوهرمنم کغروره ناراحتیمو میبینه وای اصلا به روش نمیاره از نظر اونم من دارم شلوغش میکنم

2706