2733
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

351 بازدید | 31 پست

من مشکلات و خوشیای متفاوتی باهمسرم دارم

اما در حال حاضر یه چیزی خیلی اذیتم میکنه. اینکه احساس میکنم محبتش بهم کمرنگ شده اما هب خیلی مشغله فکری داره ولی خب این باعث نمیشه ک بد اخلاق شه

خیلی مسائل روش تاثیر میزاره انگار اصلا حواسش بهم نیس...خیلی دلخورم

همین باعث شد ک سر چیزای بیخود چند بار باهم بحثمون بشه ولی مشکل اینه ک بعد اینکه یخورده قهر میکنم جای اینکه بیاد دنبالم میگه من اول خودم مهمم باید اول حال خودمو خوب کنم

امروز بعد بحثمون یه عالمه پیامای متفاوت بهش دادم شاید دل سنگو آب میکرد ولی شوهرم کوچکترین واکنشی نشون نداد و اصلا از دلمم درنیاورد. خیلی دلم براخودم سوخت

بعد برگشته میگه من واسه چیزای بیخود کاری نمیکنم 

هرچقدم بیخود باشه مهم اینه من ناراحت بودم...هردو زیر فشاریم ولی اون هیچکاری نمیکنه 

کافه سلامت روان🍃

🌸ارائه مشاوره و راهکار در زمینه های مختلف 🔺((افسرگی ، شکست عاطفی ، خیانت شریک زندگی ، مشکلات زوجین ، مهارت فرزندپروری ، سیاست همسرداری ، رفتار با خانواده ی همسر ، سیاست های دوران نامزدی و......))🔺

کلاسهای خصوصی و مجازی در زمینه های مختلف

مشاوره و کلاسهای آنلاین با جلسات نامحدود هستند تا زمانی که شما علاقه مند به ادامه ی آموزش ها باشید ،  پرسش و پاسخ بعد از اتمام آموزش در کلاسها به صورت آنلاین با مشاور فقط هزینه ی اولین جلسه گرفته خواهد شد ، ♦️کمترین هزینه ای که در تمام مشاوره ها وجود دارد .♦️

🍁هدف ما حال خوب شماست🍁

آدرس کانال تلگرامی ⬇️

@coffe_salamatravan

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم الان اکثرا همه همینن منم اینطوری شدم بعد ۱۱سال تا حالا شوهرمو اینجوری ندیدم منم شوهرم خیلی دغدغه فکری داره چند بد بیاری داشت میدونم دلیلش ایناست اما منم ناراحتم

2738
ببخشید من یه پسر ۵ساله دارم خیلی نقققققق میزنه دیگه مغزم روخورده چکارش کنم

میتونید در کلاس خصوصی و تک نفره ی مهارت فرزند پروری شرکت کنید با کمترین هزینه و بعد از اتمام آموزش در هر جلسه سوالاتتون رو از مشاورمون بپرسید و پاسخ بگیرید دوست عزیز ، تعداد جلسات نا محدود هست و تا زمانی که بخواید ادامه دارن 

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎
سخته  ولی بخدا خسته‌م  منم احتیاجاتی دارم...چرا براورده نمیکنه  پس من چطور بتونم د ...

میدونی که کارش زیاد شده، مردا وقتی فشار کاری روشونه دوس دارن خانمشون همراهی کنه، نه غر بزنه

ببخشی عزیزم ولی لطفاً غررر نزن، یحالا یمدتم بخاطر کار نتونه اونطور که انتظار داری بهت برسه مهم نیست

زندگی بالا  پایین داره

کاربر خانم هستم،آرش اسم پسرمه😍
عزیزم الان اکثرا همه همینن منم اینطوری شدم بعد ۱۱سال تا حالا شوهرمو اینجوری ندیدم منم شوهرم خیلی دغد ...

شمام زیاد بحثتون میشه؟ ما واقعا بهم ریختیم

اخه اینطوری نبود...من مینشستم باهاش حرف میزدم درک میکرد ارومم میکرد ولی الان انگار دشمنشم صدبرابر تاثیرگذارتر از اون حرفارو میزنم ولی کوچیکترین واکنشی نداره

شمام زیاد بحثتون میشه؟ ما واقعا بهم ریختیم اخه اینطوری نبود...من مینشستم باهاش حرف میزدم درک میکرد ...

خب مشخصه بار و غصه زیادی روی دوششه

شما هی بهش اضاف نکن

مشکلتو لااقل یه مدت برای خودت نگه دار تا اون روبراه بشه 

2706