2733
2739
عنوان

شوهرم میگه یا من یا خونوادت

238 بازدید | 13 پست

برادرمن و شوهرم قرار بود یه کاری رو شراکت بزنن بعد شوهرم رفت با برادر خودش شریک شد به برادر من نگفت بعدش برادر من با شوهرم دعوا کرد چند بار رفتیم خونه مامانم اینا به شوهرم محل نذاشت با منم دعوا کرد اونوقت گفت ازخونه ما برین بیرون شوهرم بدش اومده البته حقم داره ولی من خیلی ناراحتم الان چند ماهه خونه مادرم نرفتم مامانم هر از چند گاهی میاد سر میزنه 

امروز گفتم اخر هفته نیرم یه سر به پدر مادرم بزنم گفت رفتی همونجا بمون به نظرتون چیکار کنم همین حالا زنگ زدم به مادرم همه خواهر برادرام اونجا بودن داشتن میگفتن و میخندیدن 

کلی گریه کردم . نمیدونم چه کاری درسته 

مقصر شوهرت بوده حداقل یخبر میداد ک برادرت منتظر نمونه

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی تصمیم سختیه 

ولی بنظرم خانواده 

چون اگه یه روز خدایی نکرده بمیری یا مشکلی پیش بیاد شوهر میره یه زن دیگه رو میگیره یا ممکنه خیانت کنه یا طلاق بگیرین به هر حال 

ولی هر چیم باشه تو خلاف هم کنی این خانوادت هستن که پشتتن مخصوصا پدر مادرت 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2728

بیخیال درست میشه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

کافه سلامت روان🍃

🌸ارائه مشاوره و راهکار در زمینه های مختلف 🔺((افسرگی ، شکست عاطفی ، خیانت شریک زندگی ، مشکلات زوجین ، مهارت فرزندپروری ، سیاست همسرداری ، رفتار با خانواده ی همسر ، سیاست های دوران نامزدی و......))🔺

کلاسهای خصوصی و مجازی در زمینه های مختلف

مشاوره و کلاسهای آنلاین با جلسات نامحدود هستند تا زمانی که شما علاقه مند به ادامه ی آموزش ها باشید ،  پرسش و پاسخ بعد از اتمام آموزش در کلاسها به صورت آنلاین با مشاور فقط هزینه ی اولین جلسه گرفته خواهد شد ، ♦️کمترین هزینه ای که در تمام مشاوره ها وجود دارد .♦️

🍁هدف ما حال خوب شماست🍁

آدرس کانال تلگرامی ⬇️

@coffe_salamatravan

💎هیچکس من نیست ، اینه قدرت من💎
2738
آره ازش طلاق بگیر برو بشین خونه بابات هر هر با خواهر برادرات بخند  بدبخت طلاق بگیری فردا همین ...

نه عزیزم طلاق چیه . منظورم طلاق نبود .دلم میخواد زودتر دعواشون تموم شه هیچ کدومم کوتاه نمیان 

ولش کن برو این ادم چی داره اخه؟ نامرده یهو میزنه زیر همه چی قولو قرارشو یادش میره

بعد داداشت چه ربطی به مامان بابات داره که میگه برو دیگه نیا؟غیر از اینه دنبال بهونست بیرونت کنه؟

بگو با برادرم رفت و امد نمیکنم که با پدر و مادرم میکنم. ولی مقصر برادرته به چه حقی شمارو از خونه پد ...

پدرم نبود . برادرم اصلا سرخوده کل اختیار داراییهای بابامو گرفته دستش بیچاره پدر مادرم چند بار اومدن از شوهرم عدرخواهی کردن ولی میگه تا برادرت تو خونه پدرته من اونجا نمیام . برادرمم مجرده حالا حالاهم نه قصد ازدواج داره نه از اون خونه میره