2737
2734

دلیلشم بگین

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡

بچه ها می‌دونم کلافه میشید 

من اولین بار دارم اینو مینویسم

میشه برای سلامتی پدرم (علی)

و سلامتی مادرم ( زهرا)

حمد بخونید یا صلوات بفرستید 

منم براتون دعا میکنم 

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر بودن از نظر این همه گرگ و ... سخته ولی همه جای دنیا هست و این تجربه ی تلخ تجاوز رو ی عمر ب دوش میکشن!

ولی مرد بودن از این نظر که وضع اقتصاد کشور خرابه و باید کلی نیاز زن و بچه رو تعمین کنن سخته از طرفی نگرانی جهزیه ی دختر و عروسی پسر...

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
2731

ب نظرم پسر بودن ب خاطر پیدا کردن کار و اینکه کار خوب و خونه نداشته باشه زن گرفتنش سخت میشه دختر تهش ی جهازه ک از خونه و ماشین ارزون تر در میاد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
هر دوش 

کدوم بیشتر؟؟

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
2738
بچه ها می‌دونم کلافه میشید  من اولین بار دارم اینو مینویسم میشه برای سلامتی پدرم (علی) ...

ب نظرم امام حسینی چون پدرت علی و مادرت زهراست😉

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
دختر بودن از نظر این همه گرگ و ... سخته ولی همه جای دنیا هست و این تجربه ی تلخ تجاوز رو ی عمر ب دوش ...

درسته

تو ایران بودن تکراریه ولی تاثیر گذار

جمله سنگین بود😀

مسئله قضاوت دخترا از روی پوشش هنوز حل نشده محدودیت هایی ک هست و نمیشه شمرد  پسرام اینده ای ند ...

👌👌👌

2706