2737
2734

ما از وقتی کرونا اومد اینجوری شدیم

حقوق بهمن ۹۸ ۱۴ تومن بود

الان بعد یک سال و نیم باید حدود ۲۰ می بود ولی ۸-۹ تومن میگیره😭😭

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی از این بالا پایین ها هست گلم 

توکلت بخدا ان شاالله درست میشه فقط مدیریت خوبی انجام بدی و به خودتون مسلط باشین و اولش امید به خدا ، ان شاالله راه بهتری جلوی پاتون گذوشته میشه 

صدقه و اینا هم بدین خیلی خوبه ، اسپند هم برای چشم ونظر 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738
اهههه چقدبد آدم نمیتونه اینو تحمل کنه خدا کنه کرونا هر چ زودتر بره

خدا کنه 

لااقل کرونا زودتر بره . اوضاع خیلی خیلی بد شده.

برای همه مردم.

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
شوهر من از ۵ صبح میره تا ۷ میاد ۷ میلیون میگیره

خب سخته واقعا

میدونی ما زندگی مون بر اساس اون درامد بود . وام هایی که داشتیم و قسط می دادیم. کلاس های بچه ها و...

الان اون درامد نیست و قسط ها خیلی زیاد بمون فشار میاره

اگه از اول درامد ۷-۸ تومن بود بر اساس اون مقدار برنامه میریختیم اینقدر قسط نمیدادیم.

درست میشه اگه قسط زیاد دارید سوره واقعه رو هر روز بخون

ممنون عزیزم اره دارم میخونم

الهی خدا خودش یه معجزه کنه برای گشایش امور زندگی همه 

2706