2737
2734
عنوان

بی پولم

176 بازدید | 7 پست

تز بی پولی دارم دق میکنم یچیز بخوام باید چند ماه صبر کنم،الان‌واقعا یع شلپار میخوام لباس زیرام‌کلا داغون شده،یه هزار تومن ندارم دیروز ب شوهرم گفتم پول بده فقط ۱۵۰تومن داد اونم یه تیشرت و شلوار تو خونه ای گرفتم تموم شد چیکار کنم میخوام پول دربیارم نمیشه برم سرکار دوقلو دارم یکساله

سلام دوست قشنگم اگر میشه برای مشکلم یه صلوات بفرست،تا با دعای شما مشکلم حل شه و مریضیه خطرناکی نباشه بمونم بالاسر بچه هام واینکه حالا که شوهرم خودش اعتراف کرده و پشیمونه دیگه واقعا بهم خیانت نکنه   التماس دعای فراوان

الان وضع بیشتریا همینه 

منم خیلی پول لازمم بابامم نمیزاره برم سرکار 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم باشوهرم سرپولی بحثم شدامشب.  توبازار منوبرد نکرد دست بزارن سریع چی بگه اینو بخرم برات گفتم موز میخام گف بخر توبازار ب اون شلوغی انتظار داشت من برم بین یه عده مرد بگم چارتاموزبده زبونی شرکت فقط درازه 

منم باشوهرم سرپولی بحثم شدامشب.  توبازار منوبرد نکرد دست بزارن سریع چی بگه اینو بخرم برات گفتم ...

فقط زبون درازی برامنه بلد نیس منو ببره بیرون برام یه لباسی بخره قهر کردم برگشتم توماشین  الان اون واسه من قیافه گرفته بهم میگه تو روحت خرابع

2738