2733
2739
عنوان

استوریه من واسه همسرم واکنش زنداداشم...شات

| مشاهده متن کامل بحث + 106719 بازدید | 271 پست

بچه ها می‌دونم کلافه میشید 

من اولین بار دارم اینو مینویسم

میشه برای سلامتی پدرم (علی)

و سلامتی مادرم ( زهرا)

حمد بخونید یا صلوات بفرستید 

منم براتون دعا میکنم 

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭

اره متوجه شدم کیومیگی همونکه توجواب یه کاربری گف خانوادگی جداشدین شایدم اشتباه میکنم البته

آره من به جاش شرمنده شدم، چقدر خانوم بود اون کاربر که جوابشو مثل خودش نداد، چقدر راحت دل دیگران و می‌شکنند، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااا تو چرا هیچی نگفتی یه تیکه ای چیزی میپروندی 

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2728

همین اسکرین بزار استوری بنویس حسودپلاستیکی😑😂

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2738
2706