2733
2734

چند ماه بعد میرید جوابشو بدید یا خیلی ضایع هست و کلا بی خیال میشید ؟ 

با یکی جر و بحثم شد و با این که حق با من بود نتونستم جواب بدم و اون لحظه چیزی به ذهنم نرسید از اون روز تا حالا اعصابم خرده و هیچ کاریو نمیتونم پیش ببرم لاغر هم شدم انقدر حرص خوردم  فکر میکنم تنها راهکارش اینه برم  مثل خودش جوابشو بدم ولی چند ماه گذشته . جای من باشید چه کار میکنید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبر داشته باش حرفتو به وقتش بزن بااین تفکرات فقط خودتو ازار میدی و اون طرف داره از زندگیش لذت میبره ولی تو زندگی رو به کام خودت تلخ کردی پس نفس عمیق بکش وصبر کن تا وقتش که برسه که مطمئن باش صدرصد میرسه اونموقع حرفتو بزن

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
وامیستم سر یه فرصت خوب تیکمو میندازم بهش

متاسفانه من اصلا بلد نیسم تیکه بندازم 😑😐

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2738
متاسفانه من اصلا بلد نیسم تیکه بندازم 😑😐

منم خیلی مهربونم و دلسوز مگه چی بشه یکی یچیز بگه ک هیچ جوره نتونم هضمش کنم . مثلا شوهرم دوتا دختر دایی بیشعور دارهدک بارها و بارها جلوم گفتن شوهرت قبلا خیلی دوس دختر داشت و من لال شدم بعد یسری استوری گذاشتم ک اینایی ک جلوت اینجور حرف و میزنن نمیدونن اگه اون دوس دخترا مهم بودن الان جای همسره طرف بودن ....

منم خیلی مهربونم و دلسوز مگه چی بشه یکی یچیز بگه ک هیچ جوره نتونم هضمش کنم . مثلا شوهرم دوتا دختر دا ...

Wowعجب حرف خفنی گفتی

منم یبار مادرشوهرم میگفت یه دختر بود باباش کارخونه دار بود اصرار میکرد ک  پسرم ینی (شوهر من)بره خواستگاریش همه چی خونه ماشین ب نامش میزنه انقدم خوشگل بود چشماش مثل اهو بود میگفت حیف که پسرم دیر بهم گفت وگرنه میرفتم خواستگاریش اونو میگرفتم واس پسرم

از شوهرمم پرسیدم گفت اره همچین دختری بوده اسمشم مرضیع بود ولی من دوسشنداشتم و همون موقع به دختره گفتم من دخترداییمو میخوام 

خلاصه خیلی ازاین حرفا میزنن به منم😂😂منم عین ماست نگاهشون کردم هیچی نگفتم 

Wowعجب حرف خفنی گفتی منم یبار مادرشوهرم میگفت یه دختر بود باباش کارخونه دار بود اصرار میکرد ک   ...

اصلا یسریا لذت میبرن آدم رو برنجونن .... بهترین کارهگ اینه ک یه جواب محکم و در اوج مودبانه بهشون بدی و واگذارشون کنی به خدا