2737
2734
عنوان

خسیس تریین کسی که دیدین؟😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 75 پست

مادرشوهر و خواهر شوهرام داران ولی همیشه کهنه ترین لباس دارن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاله م بازنشسته

خونه

ماشین

زمین

حقوق داره

دلش نمیاد یه تیوپ رنگ مو خرج موهاش کنه

فقط جلو موهاش رنگ میکنه

پشت موهاش ۷۷ رنگه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
فکر کن لامپ حمومشون سوخته بود لامپ جدید نمیخرید  یا دستشوییشون چراغ خواب بود

چرا فکر میکنم داری شوهر خاله خودم  میگی؟؟ 😳 

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2738

عموم میلیاردر. ولی زندگیش بری باید صدقه بدی 

و پدرشوهرم 

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
یکی از فامیلامون ب املت تخم مرغ نمیزدن😐😑 یا بکی دیه از فامیلای دور یک سکه مهریه تعیین کردن برای ع ...

وا پس اگ تخم مرغ نمیزدن چی میزاشتن توش

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

یه همکار که با اینکه مریض بود می گفت منتظز اتویوس بوده و رفته دکتر 

و هیچوقت سوار تاکسی نشده کلا

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2706