2737
2734
تورو خدا بگید چه کنم من باید بچمو 7-8 روزی ببرم تهران و خیلی این مسئله آب شهری برام مشکل شده با توجه به مقالات حرفهای ضد و نقیض من هنگ کردم!!نمیدونم چه کنم راهنمایی کنید لطفا" .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دغدغه آب را دارم اخه نی نی من شیر خشک میخوره . دکترش گفت مصرف زیاد اب معدنی هم خوب نیست . گفت یکی در میون اب شهری و اب معدنی استفاده کن . من هر دو رو میجوشونم .
منم خیلی نگرانم . خدا خودش به خیر کنه .
آب شیر تهران به دلیل نیتراتش واقعا خطرناکه اما نه برای مصرف در حد چند روز . مصی جان به نظرم واسه مدت یک هفته همون آب شیر جوشیده بهش بده .
آب معدنی نباید جوشونده بشه چون تغلیظ میشه و املاحش بیشتر میشه برای معده بچه سنگین میشه
کسانی که تهران زندگی میکنن واقعا از نون شب واجبتره که یک دستگاه تصفیه آب مطمئن بگیرن که نیترات رو فیلتر بکنه . من خودم واقعا از وقتی نیترات آب تهران اثبات شد خیلی نگران دخترم بودم چون نیترات با جوشاندن از بین نمیره و خیلی هم خطرناکه در سیستم گردش خون کودک اثر میذاره . بالاخره بعد از تحقیق فراوان از همین دستگاهها گفتم اومدن خونه نصب کردن والان خیالم راحته
آب معدنی ضمنا دارای فلوراید هست که به عنوان نگهدارنده اضافه اش میکنن و مضرات زیادی در مصرف طولانی داره .
2740
خودم از ایجا آب بردارم چی؟؟میشه کم کم از همون آب بهش بدم؟؟برای چند روز نه دلم میاد آب شیر بدم به طفلی نه آی معدنی!!چه کنم از آب شهر خودمون بردارم چطوره؟؟به نظرتون میتونم برای 8 روز ازش استفاده کنم؟مونده نمیشه؟خراب نمیشه؟آخه میگن آب مونده هم برای نینی خوب نیست ...