2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دوسال پیش prk کردم 

خیلی راضیم 

اول اینکه حتما یه عینک آفتابی uv400 روز عمل همراهت داشته باش تا بعد از عمل فورا به چشمت بزنی که نور اذیتت نکنه 

قطره ها و پمادات رو دقیق و منظم استفاده کن تا دچار خشکی چشم نشی 

2731

دوروز اول چشمت دردش یکم شدیده که با مصرف ژلوفن که دکتر تجویز میکنه قابل تحمله 

بعد از عمل تاریک ترین اتاق رو انتخاب کن و بلافاصله برو همونجا چون نور اذیت کننده است 

تا یک هفته اصلا به گوشی و تلویزیون نگاه نکن به هیچ وجه 

دستشویی اگه بیرونه حتما با عینک برو 

آشپزی تا دوهفته نداشته باشی بهتره چون بخار غذا برای چشمت خوب نیست

عزیزم من دوسال پیش prk کردم  خیلی راضیم  اول اینکه حتما یه عینک آفتابی uv400 روز عمل همر ...

مرسی عزیزم😘

خود عمل درد داره؟و اینکه آدم به هوشه یا بیهوش؟

اونموقع که عمل کردی چند سالت بود؟

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2738

آرایش چشم تا یک ماه حداقل نکن من خودم تا چهار ماه آرایش چشم نکردم 

گرد و غبار و باد برای چشمات خوب نیس 

هفته های اول یکم احساس ضعیفی چشم میکنی هنوز 

ولی بعد از یک ماه دقیقا چشمت دیدش کامل و عالی میشه

دوروز اول چشمت دردش یکم شدیده که با مصرف ژلوفن که دکتر تجویز میکنه قابل تحمله  بعد از عمل تاری ...

بعد دو هفته همه چی کامل عادی میشه؟یا بازم باید خیلی مراقبت کرد؟

آرایش چشم تا یک ماه حداقل نکن من خودم تا چهار ماه آرایش چشم نکردم  گرد و غبار و باد برای چشمات ...

مرسی از اطلاعات خوبت عزیزم😍❤

من ۳ ماه پیش عمل کردم... قطره هامو سرِ وقت میریختم و هنوزم یه قطره دارم که باید بریزم که خشکی چشم نگیرم تا ۳ ماه که میگف بیرون میری عینک آفتابی با UV 400 بزنم و بعد از ۳ ماه هر موقع آفتاب شدید بود بزنم عینکو 

چشامو نباید تا ۶ ماه مالش بدم 

بازم اگه سوال داشتی بپرس جواب میدم 

راستی بیمارستان نور عمل کردم ۱۰ میلیونم پولش شد البته با آزمایش قبلش و قطره ها شد ۱۲ تا الان 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

عزیزم‌نوع عملت چیه؟

خود عمل که هیچی نه درد داره نه ترس

پیشنهادی که من برات دارم که کاش یکی به من کفته بود. ماه اول استفاده موبایل به حداقل برسون خیلی کم استفاده کن

من ۳ ماه پیش عمل کردم... قطره هامو سرِ وقت میریختم و هنوزم یه قطره دارم که باید بریزم که خشکی چشم نگ ...

ممنون عزیزم

عمل درد داشت؟

مرسی عزیزم😘 خود عمل درد داره؟و اینکه آدم به هوشه یا بیهوش؟ اونموقع که عمل کردی چند سالت بود؟

نه عزیزم بیهوش نمیکنن 

فقط قطره ی بی حسی داخل چشم میریزن 

عمل ۵ دقیقه طول میکشه فقط 

من ۲۳ سالم بود عزیزم

2706