2733
2734
سلام بله سوزش وریفلاکس روتسکین میده بالای یکسال مجازه

من پسرم 14 ماهشه اصلا لب به غذا نمیزنه شیرم تو خواب میخوره؟ 

میخواستم ببینم تاثیری داره براش ؟؟ 

شما استفاده کردی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پسرم 14 ماهشه اصلا لب به غذا نمیزنه شیرم تو خواب میخوره؟  میخواستم ببینم تاثیری داره براش ؟ ...

بله عزیزم من یه مدت دادم به پسرم

خوب بودالانم دارم تویخچال متوجه بشم اذیته بهش میدم

شماآب به وآب سیب ناشتا بامعده خالی بده

خیلی اثرخوب داره

عنوان
17 بازدید| 0 پست

سلام من کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین هستم و خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

یکی از دغدغه های طبیعی مادرای عزیز این است که برای مراسم تولد چه کیکی رو از کجا بگیرن و معمولا این موضوع وقت خیلی زیادی رو توام با نگرانی ازشون خواهد گرفت. اعم از سلامتی کیک، کیفیت ظاهر و طعم کیک و اینکه کیکشون سر موقع دستشون برسه.

کیک آنلاین همه ی این دغدغه ها و مشکلات رو حل میکنه. علاوه بر اینکه کیکسازای باکیفیت و حرفه ای شهرتون رو میتونین تو کیک آنلاین پیدا کنین، یه تنوع بسیار بسیار بالا و به روز از کیکهای داریم که میتونین از بینشون انتخاب کنین. خیالتون هم راحته که سفارشتون به موقع و به بهترین شکل تحویلتون میشه.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371